Jump to content

kinist

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

kinist kullanıcısının paylaşımları

1. sizi kendiniz karar verin bu arkadaşın derdi ne iyimi ara vermelimi uzaklaştırsanızmı kendine biraz çeki düzenmi verse siz daha iyi bilirmisiniz ki şüpeliyim bu konuda adamın yaptığı yanına kar kalacak neden çünkü yönetici öylemi???
  2. şimdi bende bu arkadaşın yetkisinin alınmasını talep ediyorum yıllardır üyesiyim türkanimetv izlediğim anime sayısı birçok moderatör fazla sadece site harcadığım vakit fazla eskide bir üyeyim hiiç bir uyarı olmaksızın banladım adımın kaldırdığı yorumlardan biri sitenin eksiği ile ilgili düzeltilsin diye yazdım olur ya gözeden kaçar fark edilemez atam bunuda silmiş derdi ne anlamadım bakın silinen yorumlarım geçekten bunlar komik yani bu arkadaışın yetkisin elinden alıp bana verin daha faydalı olurum o kesin
  3. gerçekten biri şu konuya el atsın sadece konuşmak istiyorum beni engelleyen arkadaşın bana garezi var o belli küfür yok hakaret yok tartışma yok beni direk engelemiş hiç bir şekilde hatalı bir konuşmam yok ama diyelim ki oldu beni uyarabilir ve konuşmayı silmemi yada düzenlememi isteye bilirdi onuda yapmadın geçici bir süre ile yorumları kapatabilirdin ses etmezdim çünkü belli rahatsızsın geçekten aşağıda yorum örnekleri var arkadaşın kaldırdığı sildiği yorumlarım bir göz atın bu yetkisniz yetkili kimse kesinlikle bir doktora gözükmeli psikolojik rahatsızlığı var o belli yada ergen sadece sevdiği bir karaktere laf ettim diye egosunu tatmin etmek için beni engellemiş olabilir geçekten küfür etmek istiyorum aslında çoktan hak etti neredeyse 2 ay oldu yaklaşık bir on gündür muhatap arıyorum ama yok yetki verirken birilerine neye dikkat ediyorsunuz sadece al yetkiyi havanı at hiçbir halt etme diyorsanız o başka tam adamına denk gelmişim
  4. gerçekten biri şu konuya el atsın sadece konuşmak istiyorum beni engelleyen arkadaşın bana garezi var o belli küfür yok hakaret yok tartışma yok beni direk engelemiş hiç bir şekilde hatalı bir konuşmam yok ama diyelim ki oldu beni uyarabilir ve konuşmayı silmemi yada düzenlememi isteye bilirdi onuda yapmadın geçici bir süre ile yorumları kapatabilirdin ses etmezdim çünkü belli rahatsızsın geçekten aşağıda yorum örnekleri var arkadaşın kaldırdığı sildiği yorumlarım bir göz atın bu yetkisniz yetkili kimse kesinlikle bir doktora gözükmeli psikolojik rahatsızlığı var o belli yada ergen sadece sevdiği bir karaktere laf ettim diye egosunu tatmin etmek için beni engellemiş olabilir geçekten küfür etmek istiyorum aslında çoktan hak etti neredeyse 2 ay oldu yaklaşık bir on gündür muhatap arıyorum ama yok yetki verirken birilerine neye dikkat ediyorsunuz sadece al yetkiyi havanı at hiçbir halt etmem diyorsanız o başka tam adamına denk gelmişim
  5. herhangi bir yönetici ile konuşabilirmiyim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.