Jump to content

lawlient

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

lawlient kullanıcısının paylaşımları

1. benim bildiğime göre 2021 yazın çıkıcak ama her türlü 2021 de 2. sezon gelicek diye biliyorum filminde sanırım siteye eklenmesi haziranda olucak sanırsam
  2. filmi çıktı ama daha chruncyroll a da çıkmadı yani türk animenin suçu değil blue ray lerin çıkılmasını beklememiz lazım onun dışı istersen sinema çekimi izleyebilirsin bazı sitelerden diye duydum
  3. lawlient

one piece 40 yıl mı sürecek ?

5 yada 6 yıl sonra biticek oda söyledi diye biliyorum
  4. lawlient

Yeniyim(:

death note akame ga kill sword art online toradora charlote code geass ( ben burdan ilk anime olarak death note u tavsiye ederim ) iyi seyirler :)
  5. lawlient

Merhaba animeye yeni başladım

boku no pico klasik şakalardandır izlemeni yada bakmanı önermem ama anime tavsiyesi istiyorsan charlote kimetsu no yaiba sword art online code geass akame ga kill jujutsu kaisen gibi animeler iyidir bu arada uzun seriler naruto one piece ve bleach animeleri çok keyifli animelerdir ama yeni başladıysan şuanlık izlemeni önermem ve benden sana tavsiye bu saydığım 3 lüden birine başlıcaksan fiiler kavramına akmayı unutma ( özetlemek gerekirse karakter gelişimi olmayan ve ana hikayede yeri geçmeyen yerler diyebiliriz ) heleki naruto veya bleach e başlıcaksan
  6. lawlient

One Piece Mangası

kanka ben şuan 845. nci bölümdeyim izlenir aslında ama ilk bölümlerden başlamıcam diyorsan mangada anime de gösterilmeyen bazı sahneler olduğunu duydum yinede şuanlık mangasını yada movieleri izlemediğim için sana bir şey diyemiyorum.
  7. lawlient

One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?

başlamanı öneririm ama fiiler dışı arc yada bölüm atlama çok sıkılırsanda olmazsa 2x izlersin bende şuan 800 lerdeyim gayet güzel ilerliyor ve ayrıntılara dikkat etmeni öneririm çünkü taa 300 lerindeki bir cümle 900 lerin arcında karşına çıkabiliyor haberin olsun
  8. The Misfit of Demon King Academy one punch man ilk aklıma gelen bunlar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.