Jump to content

torotoro

Forum Admin
  • İçerik sayısı

783
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

20

Durum yanıtları bölümüne torotoro kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Shoujo mangalarının en keyifli hali japon live action dizisi formatı :D Mangada shoujo çizim tarzını çok sevmediğimden onları japon dizisi olarak izlemekten daha çok keyif aldığımı fark ettim :D

1. torotoro

torotoro

Genelde live action uyarlamaları kötüydü. Oyunculukları da biraz yapmacık oluyor..

2. (See 1 other reply to this status update)

2. Ee hazır foruma girmişken bir hal hatır sorayım bakalım, var mı buralarda tanıdık birileri? 

1. torotoro

torotoro

@Toprakezgi SiyahBeyaz olarak tanıyor olabilirsin. 

2. (See 13 other replies to this status update)

3. Ee hazır foruma girmişken bir hal hatır sorayım bakalım, var mı buralarda tanıdık birileri? 

4. Beyler bayanlar siteden ban yemişim (Ip ban yemişim tel netinden giriyorum) Neden yedim çok merak ediyorum. Tahminleri alayım gözüm gönlüm açılsın biraz. Senelerdir bu siteden anime izliyorum farklı siteye geçersem çok garip olacak.

1. torotoro

torotoro

Disqus, Chatango'dan falan mı yoksa sitenin kendisinden mi engellenmişsiniz? Sitenin kendisindense özelden ekran görüntüsü gönderin.

5. Merhaba.

Benim bireysel olarak olarak çevirdiğim bir seri vardı ve uzun bir ara verdikten sonra son zamanlarda ancak bitirebildim. Önceden bölümlerin siteye eklenmesi konusunda yetkili bir arkadaş yardımcı oluyordu ama kendisine bir süredir ulaşamıyorum. Bu konuda kim yardımcı olabilir acaba bilgi verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

1. torotoro

torotoro

Buradan özel mesaj gönderin. Yardımcı olmaya çalışayım. 

6. danmachi filimi gelirmi

1. torotoro

torotoro

Filmler internete geç düşüyor. İnternete düştüğünde çevrilip eklenecektir.

7. türk anime tv adı altında discord sunucunuz mevcutsa bana da davet atabilir misiniz ? 

1. torotoro

torotoro

Siz durumu çok iyi açıklamışsınız "yoksa yine bizim milletimiz zamanında bir densizlik yaptı da önlem amaçlı mı alım yapmıyorsunuz"

2. (See 3 other replies to this status update)

8. türk anime tv adı altında discord sunucunuz mevcutsa bana da davet atabilir misiniz ? 

1. torotoro

torotoro

Discord sunucumuz var ancak şuan alım yapmıyoruz. Yaklaşık 1 ay sonra geçici süreli davet dağıtımı yapabiliriz. 

9. Merhabalar. Yeni bir çevirmen ekibi olarak Türk Anime TV'ye anime çevirilerimizi eklemek istiyoruz. Bunun için uploader yetkisi ve fansubumuzun listede bulunması gerek anladığım kadarıyla. Bu yetkileri almak için ne yapmalıyız? Sitede kullanıcı adımız "MinaFansubTr" 'dir.

1. torotoro

torotoro

@FeeLing7d ile iletişime geçin çevirinizi kontrol edip size geri dönüş yapacaktır.

10. Acaba buralarda yardımcı olabilecek bir Türkanime Tv uploader'ı var mı? :)

1. torotoro

torotoro

Bugün ya da yarın sitemizde olmayan çevirilerinizi ekleyeceğim. Bize Discord sunucumuzdan daha kolay ulaşabilirsiniz. Katılmak isterseniz: https://discord.gg/T5XmunU

11. Siteye çevirdiğimiz animelerin videolarını yüklemenin yolu nedir acaba? ?

1. torotoro

torotoro

@FeeLing7d ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Kendisine Discord'dan daha kolay ulaşabilirsiniz.

12. Acaba buralarda yardımcı olabilecek bir Türkanime Tv uploader'ı var mı? :)

13.  

Bi Anime vardı. Baş Karakter Erkekti ve Kraliyetten biriydi. Babasi onun disari cikmasina izin vermezdi. Sonra baskarakter saraydan kaçardı. Bı kız onun peşine takilirdi amaci sanırım onu öldürmekti ilk bolumlerden birinde gemide bi yolculuk yapıyordu sanirim.
    Karakter yanlış hatirlamiyorsam kırmızı sacliydi ve kılıcı vardi.(yanlış hatirliyorda olabilirim.) Animenin ismi uzundu. Lutfen yardimci olun ismini cok merak ediyorum.

EDİT:2014 yilinda izlemiştim çizimleri hatirlamiyorum pek ama one piece in suanki cizimlerine benziyor olabilir.
    Kaçan Çocuk yani baskahraman bi kizla tanisiyor kiz tsunderr tarziydi onu öldürmek falan istiyordu.
    Orta Cağda Geçiyor gibi bi havasi vardı. Re Zero ya benziyordu zaman konusunda

1. torotoro

torotoro

Aklıma bir şey gelmedi. Bende merak ettim ?

2. (See 2 other replies to this status update)

14. Gintama'nın yeni sezonu 2017 başlığı altında mı devam edecek yoksa ayrı bir sezon başlığı mı açılacak acaba? Mangadan animeye henüz uyarlanmamış kısımlar uyarlanacakmış buna da Porori Arc demişler.

1. torotoro

torotoro

@Lizardon verileri MAL'dan alıyoruz siteye de bu isimde eklenir.

2. (See 5 other replies to this status update)

15. Gintama'nın yeni sezonu 2017 başlığı altında mı devam edecek yoksa ayrı bir sezon başlığı mı açılacak acaba? Mangadan animeye henüz uyarlanmamış kısımlar uyarlanacakmış buna da Porori Arc demişler.

16. Ben Bilişime çok meraklıyım acaba bana upload yapmayı öğretir misiniz? 

Bu siteye upload yapmayı çok isterim açıkcası

UMARIM CEVAPLARSINIZ

1. torotoro

torotoro

BIGMIR, GDRIVE, MAIL, META, MYVI, NETU, KINISTOK, ODNOKLASSNIKI, SIBNET, TUNE, VIDME, CLOUDY, OPENLOAD, SENDVID, TWINE, VK sitelerinden birine veya birden fazlasına bir anime indirip yükleyin. Sitenin üst tarafında bulunan "Video Ekle"den gönderin. Eğer kuralları uygun şekilde yükleyip, doğru bir şekilde gönderirmişseniz onaylanıp, siteye eklenir.

17. Netflix'in Death Note'unu şimdi izlicem bakalım güzel mi değil mi

18. Hocam size özel mesaj gönderilmiyor nereden ulaşacağım size acaba :D

19. Merhaba, forumdaki video göndermeden önce okunması gerekenler hakkındaki gönderiden anladığım kadarıyla videoların incelenmesi vb. işlerle siz ilgileniyormuşsunuz. Benim çevirdiğim bir bölüm anime var ancak herhangi bir fansub grubuna dahil değilim ve sitedeki video ekleme bölümünden gördüğüm kadarıyla bir grup belirtmeden ekleme yapılamıyor, ayrıca olmayan bir bölümü ekleme yetkisi de sadece uploader'larda var. Bu durumda yapman gereken şey nedir acaba? Çeşitli video hosting sitelerine yükledikten sonra siteye eklemeyi kendim yapabiliyor muyum yoksa başka bir uploader'ın mı yapması gerek bunu? Yoksa münferit olarak hiçbir şekilde ekleme yapamıyor muyuz? Mutlaka bir gruba mı girmemiz gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

1. torotoro

torotoro

Sitede olmayan bir bölüm ekletmek için şimdilik yetkililerle görüşün. Aktif olarak ekleme yapıyorsanız daha sonra sizede panel ayarlarız. Gerektiğinde FeeLing7d veya SweetParade ile iletişime geçebilirsiniz bana her zaman ulaşamayabilirsiniz.

20. Forum çok yavaşladı sanki son zamanlarda o.o

1. torotoro

torotoro

Forum'un sunucusu Türk Anime'de kullanılan "Türk Anime, GPLUS, MYVIDEO" alternatiflerinde de kullanılıyor. Bu alternatiflerden video izlenmesini engellemek amacıyla saldırı yapanlar oluyor, haliyle forumada erişim sıkıntısı yaşanmaya başlıyor.

2. (See 4 other replies to this status update)

21. Forum Ne kadar güzel olmuş bayıldım yeni dizaynına :D

1. torotoro

torotoro

Forumu güncelleyeli bayağı olmuştu, galiba uzun zamandır yoktunuz :1f60a:. Birde yenilenecek sitemize göz atın: http://beta.turkanime.tv 

22. Arkadaşlar 10 gündür bilgisayardaki virüsler ile başım dertte. Birçok program denedim işe yaramıyor. Manuel scan yaptığımda birçoğu virüsü buluyor ama silmiyor. Önereceğiniz bir program veya yöntem var mı?

23. Sürekli foruma şifre değişimi ile girebiliyorum bu neden böyle ya bir an önce çözüm bulmak gerek 

1. torotoro

torotoro

İstediğiniz şifreyi ö.m. den bana gönderin şifrenizi sıfırlayım. Bakakım öyle sorun yaşayacak mısınız :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.