Jump to content

torotoro

Forum Admin
  • İçerik sayısı

783
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

20

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    torotoro got a reaction from Toprakezgi in Ee hazır foruma girmişken bir hal hatır sorayım bakalım, var mı buralarda tanıdık bir   
    @Toprakezgi SiyahBeyaz olarak tanıyor olabilirsin. 
  2. Beğen
    torotoro got a reaction from Kadir- in Beyler bayanlar siteden ban yemişim (Ip ban yemişim tel netinden giriyorum) Neden yed   
    Disqus, Chatango'dan falan mı yoksa sitenin kendisinden mi engellenmişsiniz? Sitenin kendisindense özelden ekran görüntüsü gönderin.
  3. Teşekkür
    torotoro got a reaction from ichiberry15 in Merhaba. Benim bireysel olarak olarak çevirdiğim bir seri vardı ve uzun bir ara verdi   
    Buradan özel mesaj gönderin. Yardımcı olmaya çalışayım. 
  4. Beğen
    torotoro reacted to sefildervis in türk anime tv adı altında discord sunucunuz mevcutsa bana da davet atabilir misiniz ?   
    arkadaşım, o zaman senden ricam discord kanalı açılırsa bana da haber verirsen çok sevinirim. 
    yabancı anime sunucularında mutlu olamıyorum :) gerçi benim gibi yazan soran çok vardır ama olsun... ihmal etmezsen beni çok sevinirim... 
    turkanimetv sitesinde de sefildervis olarak profilime bakarsın...
    zamanında internetten radyo yayıncılığı bile yapmış biri olarak unutma beni...  :D
  5. Harika
    torotoro reacted to Barış D. Baryshx in 1999 ve sonrası gelen nesilde bir sıkıntı var.Ciddi sıkıntı var 1999-2005 arası ciddi   
    Eski nesiller dandik esas, ülke onların eseri :P
  6. Teşekkür
    torotoro got a reaction from Xanxus in Selam Torotoro, müsait misin?   
    Buyurun? 
  7. Teşekkür
    torotoro got a reaction from Giselle Night in Siteye çevirdiğimiz animelerin videolarını yüklemenin yolu nedir acaba? ?   
    @FeeLing7d ile iletişime geçmeniz gerekiyor.
    Kendisine Discord'dan daha kolay ulaşabilirsiniz.
  8. Beğen
    torotoro got a reaction from Fistikezmesii in Bi Anime vardı. Baş Karakter Erkekti ve Kraliyetten biriydi. Babasi onun disari cikma   
    Aklıma bir şey gelmedi. Bende merak ettim ?
  9. Beğen
    torotoro reacted to Fistikezmesii in Bi Anime vardı. Baş Karakter Erkekti ve Kraliyetten biriydi. Babasi onun disari cikma   
    Tales of the abyss mis buldum jdkd
  10. Beğen
  11. Beğen
    torotoro reacted to FeeLing7d in Ben Bilişime çok meraklıyım acaba bana upload yapmayı öğretir misiniz? Bu siteye uplo   
    Arkadaşımın dediği sitelere upload edip videonun linkini alarak video ekle kısmından biraz eklemeyi deneyin. Daha sonra devamlı olarak yapabileceğinizi düşünürseniz ekip alımı olarak tekrar konuşabiliriz.
  12. Beğen
    torotoro got a reaction from Lizardon in Gintama'nın yeni sezonu 2017 başlığı altında mı devam edecek yoksa ayrı bir sezon baş   
    @Lizardon verileri MAL'dan alıyoruz siteye de bu isimde eklenir.
  13. Teşekkür
    torotoro got a reaction from ichiberry15 in Merhaba, forumdaki video göndermeden önce okunması gerekenler hakkındaki gönderiden a   
    Sitede olmayan bir bölüm ekletmek için şimdilik yetkililerle görüşün. Aktif olarak ekleme yapıyorsanız daha sonra sizede panel ayarlarız. Gerektiğinde FeeLing7d veya SweetParade ile iletişime geçebilirsiniz bana her zaman ulaşamayabilirsiniz.
  14. Beğen
    torotoro got a reaction from Ririchiyo_sama in Forum çok yavaşladı sanki son zamanlarda o.o   
    Forum'un sunucusu Türk Anime'de kullanılan "Türk Anime, GPLUS, MYVIDEO" alternatiflerinde de kullanılıyor. Bu alternatiflerden video izlenmesini engellemek amacıyla saldırı yapanlar oluyor, haliyle forumada erişim sıkıntısı yaşanmaya başlıyor.
  15. Beğen
    torotoro reacted to kennet in   
    :D :D iyimiş :D bune Fena bi Ecchi edittion yapasım geldide :D çok uraştırır :D
  16. Beğen
    torotoro got a reaction from misas in Arkadaşlar 10 gündür bilgisayardaki virüsler ile başım dertte. Birçok program denedim   
    Combofix'i deneyebilirsin.
  17. Beğen
    torotoro got a reaction from Rofh in İmzalar nerden düzenleniyor, şimdi uyarı yemeyek :D   
    Eski forumdaki veriler aktarılmaya devam ediyor. Aktarma bitene kadar imzalar böyle gözükecek. Daha sonra kendiliğinden düzelir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.