Jump to content

torotoro

Forum Admin
  • İçerik sayısı

783
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

20

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    torotoro got a reaction from Çevirmen-J in One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor   
    Eiichiro Oda hastaneye kaldırılınca…

One Piece’in mangakası Eiichiro Oda, bademcik iltihabı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Bu yüzden One Piece mangasına en azından 10 Haziran tarihine kadar ara verileceği açıklandı. Oda Sensei’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
    Henüz 2 ay gibi bir süre öncesinde sizlerle Benzer Bir Haber paylaşmış ve Eiichiro Oda’nın hastalanması nedeniyle mangaya ara verildiğini bildirmiştik. Son zamanlarda hastalık konusunda Tite Kubo ile yarışan Eiichiro Oda’dan bu kadar kısa sürede yeniden bir hastalık haberi gelmesi pek iyi olmadı. Böyle durumlarda yeni bölümleri beklemek zor olsa da, önemli olanın, çok yoğun tempoda çalışan mangakaların sağlığı olduğunu vurgulamak gerekiyor.
    Kaynak : AnimeFantastica
  2. Beğen
    torotoro got a reaction from Lightning in One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor   

One Piece’in mangakası Eiichiro Oda, bademcik iltihabı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Bu yüzden One Piece mangasına en azından 10 Haziran tarihine kadar ara verileceği açıklandı. Oda Sensei’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
    Henüz 2 ay gibi bir süre öncesinde sizlerle Benzer Bir Haber paylaşmış ve Eiichiro Oda’nın hastalanması nedeniyle mangaya ara verildiğini bildirmiştik. Son zamanlarda hastalık konusunda Tite Kubo ile yarışan Eiichiro Oda’dan bu kadar kısa sürede yeniden bir hastalık haberi gelmesi pek iyi olmadı. Böyle durumlarda yeni bölümleri beklemek zor olsa da, önemli olanın, çok yoğun tempoda çalışan mangakaların sağlığı olduğunu vurgulamak gerekiyor.
  3. Beğen
    torotoro got a reaction from Songena in One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor   

4. Beğen
    torotoro reacted to Çevirmen-J in One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor   
    Bunlar ölecek bu gidişle :S Ya o kadar zorlamanın ne alemi var, bak daha yeni kurtuldun hastalıktan, bir diğeri çıktı! Ne olacak bu mangakaların halleri...
  5. Beğen
    torotoro reacted to Hokage_Minato in BlazBlue Animesi Geliyor   
    “Animesi gelse” isteği gerçekleşiyor.
    Ünlü dövüş oyunu serilerinden BlazBlue’nun anime serisi, sonunda Arc System Works tarafından duyuruldu. Zaman dilimi olarak 2200 yılının yıl başı kutlamalarını içeren BlazBlue Alter Memory adlı anime serisinin yönetmenliğini Hideki Tachibana (Higurashi no Naku Koro ni Kira) yapacakken, Fullmetal Alchemist animesinin yönetmeni Seiji Mizushima ve oyun ekibindeki isimlerin de desteğiyle yapım hazırlanacak.

Yine yapımın resmi sayfasına göre seiyuu kadrosu da aşağıdaki şekilde belirlenmiş.
    Tomokazu Sugita – Ragna the Bloodedge
    Kanako Kondou – Noel Vermillion
    Tetsuya Kakihara – Jin Kisaragi
    Kana Ueda – Rachel Alucard
    Yūichi Nakamura – Hazama
    Chiwa Saito – Taokaka
    Chiaki Takah-hi – Litchi Faye-Ling
    Kenji Nomura – Iron Tager
    Asami Imai – Tsubaki Yayoi
    Chie Matsuura – Kokonoe
    Tomomi Isomura – Makoto Nanaya
    Anime serisinin Ekim ayında başlaması bekleniyor.

Kaynak AnimeFantastica
  6. Beğen
    torotoro got a reaction from SUNA in Nobunagun   
    Aylık Comic Earth Star dergisinde henüz iki cildi yayınlanmış olan "Nobunagun" mangasının animeye uyarlanacağı duyuruldu.

Konu:
    Okura Shio sıradan bir liseli kız iken okula giderken saldırıya uğrar ve bu saldırı içindeki Oda Nobunaga ruhunun uyanmasına vesile olur. Daha sonra Shio kendi gibi tecrübeler geçirmiş kişilerle tanışır ve "E Gen Taşıyıcısı" olduğunu öğrenir. Lakin bu güce sahip kişiler uluslarüstü güce sahip "DOGOO" adlı bir örgütün yönetimi altında "Evolved Invasion Species" te savaşmak zorundadırlar.

Ayrıntılı bilgi için ; http://myanimelist.n...MiOp0VtXFMDd.99

Kaynak:
    http://myanimelist.n...?topicid=600919

Kaynak : AMT
  7. Beğen
    torotoro reacted to Nexsuss in Nobunagun   
    konuyu beğendim en kısa sürede izlemek isterim :=)
  8. Beğen
    torotoro got a reaction from SUNA in Toaru Hikuushi e no Koiuta   
    Gagaga Bunko bültenine göre, light roman "Toaru Hikuushi e no Koiuta" (Love Song of a Certain Pilot) animeye uyarlanacağı duyuruldu. Henüz projeye ilişkin ayrıntılı bilgi bulunmamaktadır.

Roman yazarının alternatif hikayeye sahip "Toaru Hikuushi e no Tsuioku" romanı geçen sene anime filmi olarak uyarlanmıştı. Yazarın alternatif hikayeye sahip iki romanı daha bulunuyor. Bunlar: Toaru Hikuushi e no Yasoukyoku ( Bitti ), Toaru Hikuushi e no Seiyaku ( Devam Ediyor )

Konu:
    Her şeyini kaybetmiş olan bir prensin ana vatanına sa saglim dönmesinin hiç bir garantisinin olmadığı bir yolculuğu konu alan bu hikayede; o güne kadar zihninde yer edinen nefret ve intikam duygularının yerini bu yolculuk sayesinde sıcak dostluklar ve aşkın almasını konu ediniyor.

Light Roman PV

http-~~-//www.youtube.com/watch?&v=PkfBP1rMO3Y

Kaynak:
    http://myanimelist.n...?topicid=600911

9. Beğen
    torotoro got a reaction from Hyuna in Toaru Hikuushi e no Koiuta   
    Gagaga Bunko bültenine göre, light roman "Toaru Hikuushi e no Koiuta" (Love Song of a Certain Pilot) animeye uyarlanacağı duyuruldu. Henüz projeye ilişkin ayrıntılı bilgi bulunmamaktadır.

Roman yazarının alternatif hikayeye sahip "Toaru Hikuushi e no Tsuioku" romanı geçen sene anime filmi olarak uyarlanmıştı. Yazarın alternatif hikayeye sahip iki romanı daha bulunuyor. Bunlar: Toaru Hikuushi e no Yasoukyoku ( Bitti ), Toaru Hikuushi e no Seiyaku ( Devam Ediyor )

Konu:
    Her şeyini kaybetmiş olan bir prensin ana vatanına sa saglim dönmesinin hiç bir garantisinin olmadığı bir yolculuğu konu alan bu hikayede; o güne kadar zihninde yer edinen nefret ve intikam duygularının yerini bu yolculuk sayesinde sıcak dostluklar ve aşkın almasını konu ediniyor.

Light Roman PV

http-~~-//www.youtube.com/watch?&v=PkfBP1rMO3Y

Kaynak:
    http://myanimelist.n...?topicid=600911

10. Beğen
    torotoro reacted to suyibe in Anikeyf Fansub   
    başarılar :)
  11. Beğen
    torotoro reacted to Hokage_Minato in Çevirisi Askıya Alınan Animeler (Güncellendi.)   
    Askıya alınmış çevirisinin devam etme mümkünatı olmayan animeleri tespit edip, seyrinize sunmak için amatör ama tutkulu bir çalışma sürdürüyoruz.
    Bazı animelerin çevirmenlerinin işleri veya başka sebepler ile yarıda bırakmak zorunda kaldığı projeler mevcut bunları bir nebze olsun azaltmak adına elimizden geldiğince devam ettirmeye çalışacağız. Önceliğimiz anket sonuçlarına göre belirlenecektir.

Listede mevcut devam edenler olabilir yavaş yavaş listeyi toparlamaktayız. Oluşabilecek yanlışlıklar adına özür dileriz.

Not: Oy kullanırken her 3 grubada oy vermeniz gerekmektedir.
    Yukarıdaki serilerin çevirisini almak isteyip, kararsız kalan çevirmenler için;
    Yukarıdaki oylama ile önce çevirilmesini istediğiniz animeleri belirleyebilirsiniz.

Size yardımcı olacak Tam Çeviri Rehberi için Tıklayın.
  12. Beğen
    torotoro got a reaction from SUNA in Boku wa Tomodachi ga Sukunai Live Action Movie   
    Kyoto'daki Ryukoku Üniversitesi, resmi Twitter hesabı üzerinden yapımcı Toei ve prodüksiyon stüdyosu Times In (Akihabara @ Deep'den tanınabilirler) adına bir Boku wa Tomodachi ga Sukunai Movie projesi için casting alımlarına başlandığını duyurdu.

Kaynak: ANN
  13. Beğen
    torotoro got a reaction from GürcaNCaN in Boku wa Tomodachi ga Sukunai Live Action Movie   
    Kyoto'daki Ryukoku Üniversitesi, resmi Twitter hesabı üzerinden yapımcı Toei ve prodüksiyon stüdyosu Times In (Akihabara @ Deep'den tanınabilirler) adına bir Boku wa Tomodachi ga Sukunai Movie projesi için casting alımlarına başlandığını duyurdu.

14. Beğen
    torotoro got a reaction from matahara in Boku wa Tomodachi ga Sukunai Live Action Movie   

15. Beğen
    torotoro reacted to Murat.Zai in Road To Ninja - JAPON DUBLAJ & TR ALT YAZI   
    Hiç lafı uzatmadan..
    Cut ;
    http://www.muratzai.tk
    http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7LlJo5pN4t8
  16. Beğen
    torotoro reacted to torotoro in Infinite Stratos Anime'sinin 2. Sezon Tanıtım Videosu Onaylandı   
    ANN' ın haberine göre; cumartesi günü olan IS All-Night Festivalinde yeni bir Infinite Stratos ve Infinite Stratos 2 sezon animesi onaylandı. Ayrıca kısa bir tanıtım videosu yayınlandı.
    Myanimelist'te geçen hikaye; "Infinite Stratos" isimli Japon mühendisleri dış iskelette çalışan ana silah tasarlamıştır. IS sadece kadınlarda çalışmaktadır ve erkekler üzerinde kadın hakimiyeti olan bir toplumdur. Orimura Ichika, 15 yaşında bir erkek çocuktur ve yanlışlıkla IS pilot eğitim okulunda IS ye dokunur. IS'nın ilk defa erkek üzerinde çalışması sonucu Orimura Ichika IS eğitimi almak zorunda kalır. Ichika'nın kızlarla çevrili yoğun hayatı başlar.
    OYUNCULAR
    Kouki Uchiyama - Ichika Orimura
    Yōko Hikasa - Houki Shinonono
    Yukana - Cecila Alcott
    Asami Shimoda - Lin Yin Fang
    Kana Hanazawa - Charles Dunois
    Marina Inoue - Laura Bodewig
    2. Sezon Tanıtım anidb
    Not: Tanıtım ve Resim 1. sezondandır.
    Not 2: "IS" animenin kısaltılışı.
  17. Beğen
    torotoro got a reaction from emoman37 in Infinite Stratos Anime'sinin 2. Sezon Tanıtım Videosu Onaylandı   
    ANN' ın haberine göre; cumartesi günü olan IS All-Night Festivalinde yeni bir Infinite Stratos ve Infinite Stratos 2 sezon animesi onaylandı. Ayrıca kısa bir tanıtım videosu yayınlandı.
    Myanimelist'te geçen hikaye; "Infinite Stratos" isimli Japon mühendisleri dış iskelette çalışan ana silah tasarlamıştır. IS sadece kadınlarda çalışmaktadır ve erkekler üzerinde kadın hakimiyeti olan bir toplumdur. Orimura Ichika, 15 yaşında bir erkek çocuktur ve yanlışlıkla IS pilot eğitim okulunda IS ye dokunur. IS'nın ilk defa erkek üzerinde çalışması sonucu Orimura Ichika IS eğitimi almak zorunda kalır. Ichika'nın kızlarla çevrili yoğun hayatı başlar.
    OYUNCULAR
    Yukana - Cecila Alcott
    2. Sezon Tanıtım anidb
  18. Beğen
    torotoro got a reaction from ALEJANDRO in Infinite Stratos Anime'sinin 2. Sezon Tanıtım Videosu Onaylandı   
    OYUNCULAR
    Yukana - Cecila Alcott
    2. Sezon Tanıtım anidb
  19. Beğen
    torotoro got a reaction from Chaos Emperor in Infinite Stratos Anime'sinin 2. Sezon Tanıtım Videosu Onaylandı   
    OYUNCULAR
    Yukana - Cecila Alcott
    2. Sezon Tanıtım anidb
  20. Beğen
    torotoro got a reaction from SUNA in Infinite Stratos Anime'sinin 2. Sezon Tanıtım Videosu Onaylandı   
    OYUNCULAR
    Yukana - Cecila Alcott
    2. Sezon Tanıtım anidb
  21. Beğen
    torotoro reacted to Hokage_Minato in Ecchi FC [+18]   
    Keşişe hayran kaldım :)Devamı da var :) Buda süperdir :)
    http-~~-//www.youtube.com/watch?v=uCeFNRT5ino
    Portakal,Karpuz her türlü meyve var izleyin biraz uzun ama :)

22. Beğen
    torotoro got a reaction from Ephenda in Ecchi FC [+18]   
    Baklava yerine portakal istiyoruz biz :D demi :)
  23. Beğen
    İşte Canlardırma üyemiz portakala da razı değil direk karpuz istiyor canım ya Emel Hanımı(Amygil) i yeni Baklava Mühendisi yaptık bayanlara hayırlı olsun
    Erkek-Kız Eşittir!!!
  24. Beğen
    torotoro got a reaction from slimjack in Ecchi FC [+18]   
    Baklava yerine portakal istiyoruz biz :D demi :)
  25. Beğen
    Açarsan burda baklava paylaşmaya devam etmezsin dimi? o zmn açablirsin :) Yorumuna bayıldım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.