Jump to content

Lay_Lay_Lom

Kayıtlı Üye
  • Content Count

16
  • Last visited

About Lay_Lay_Lom

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Animenin bitmesi çok uzun sürer mi sizce?
  2. Merhaba Kiyo, foruma hoş geldin :)
  3. Merhaba Lowopsya, ben Laylaylom. Forumda iyi eğlenceler dilerim
  4. Merhaba Yams, umarım forumda eğlenceli vakit geçirmeye devam edersin
  5. Merhaba Ahmet, foruma hoş geldin. Bende Lgs sınavına gelecek yıl girecem seni çok iyi anlıyorum :D ()
  6. Konusu çok güzel zaten onun için her türlü devam edecem :D Seninde zamanını çaldım sohbet için teşekkürler benim gitmem gerek
  7. Bende arada uzatmalarına çok gıcık oluyorum ama dayanıp bitirecem :D Ağlamamak için izlemek te istemiyorum ama çok merak ediyorum da ne olaylar döneceğini spoiler yemek çok kötü :'(
  8. Ne yazık ki biliyorum :') Anime olarak izliyorum manga okuyunca gözlerim çok ağırıyor :) Shigatsu'nun '' :') '' sunu da öğrendim ne yazık ki :( Teşekkürler :)
  9. Evet bende farkındayım boşlamamam gerektiğinin ama test çözmek çok zor geliyor çoğunlukla ders dinleyip son gün çalışanlardanım :D Hala One Piece'i bitirmeye çalışıyorum 800. bölümlerdeyim arada da ablamla Shigatsu wa Kimi no Uso izliyoruz
  10. Yani çoğunlukla pek birşey yapmıyorum Normalde test falan çözmem gerekirken anime izliyorum işte :')
  11. Her zamanki gibi işte :) Okullar yine kapandı, yine uzaktan eğitim, yine bütün gün online ders... sen nasılsın Pega-san :)
  12. Merhaba Tet, ben Laylaylom foruma hoş geldin Benim de ilk animem Naruto :)
  13. Girip baktığımda çoğunlukla birileri konuşuyor oluyor bende orada yazacak bir şey bulamıyorum çoğunlukla onun dışında bugün yeni gelen kişilere selam verdim falan daha çok o şekilde konuşuyorum sanırım :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.