Jump to content

Lay_Lay_Lom

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Lay_Lay_Lom üyemizin başarıları

1. Lay_Lay_Lom

( 15 / ? ) Tokyo Revengers

Animenin bitmesi çok uzun sürer mi sizce?
  2. Lay_Lay_Lom

Merhaba ben Kiyo

Merhaba Kiyo, foruma hoş geldin :)
  3. Lay_Lay_Lom

Selam ben Yams ^^

Merhaba Yams, umarım forumda eğlenceli vakit geçirmeye devam edersin
  4. Merhaba Ahmet, foruma hoş geldin. Bende Lgs sınavına gelecek yıl girecem seni çok iyi anlıyorum :D ()
  5. Konusu çok güzel zaten onun için her türlü devam edecem :D Seninde zamanını çaldım sohbet için teşekkürler benim gitmem gerek
  6. Bende arada uzatmalarına çok gıcık oluyorum ama dayanıp bitirecem :D Ağlamamak için izlemek te istemiyorum ama çok merak ediyorum da ne olaylar döneceğini spoiler yemek çok kötü :'(
  7. Ne yazık ki biliyorum :') Anime olarak izliyorum manga okuyunca gözlerim çok ağırıyor :) Shigatsu'nun '' :') '' sunu da öğrendim ne yazık ki :( Teşekkürler :)
  8. Evet bende farkındayım boşlamamam gerektiğinin ama test çözmek çok zor geliyor çoğunlukla ders dinleyip son gün çalışanlardanım :D Hala One Piece'i bitirmeye çalışıyorum 800. bölümlerdeyim arada da ablamla Shigatsu wa Kimi no Uso izliyoruz
  9. Yani çoğunlukla pek birşey yapmıyorum Normalde test falan çözmem gerekirken anime izliyorum işte :')
  10. Her zamanki gibi işte :) Okullar yine kapandı, yine uzaktan eğitim, yine bütün gün online ders... sen nasılsın Pega-san :)
  11. Selam :)
  12. Lay_Lay_Lom

Selam, Ben Tet

Merhaba Tet, ben Laylaylom foruma hoş geldin Benim de ilk animem Naruto :)
  13. Haklısın bundan sonra denerim
  14. Girip baktığımda çoğunlukla birileri konuşuyor oluyor bende orada yazacak bir şey bulamıyorum çoğunlukla onun dışında bugün yeni gelen kişilere selam verdim falan daha çok o şekilde konuşuyorum sanırım :D
  15. Bu arada herkese selamlar :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.