Jump to content

Lay_Lay_Lom

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

Lay_Lay_Lom kullanıcısının paylaşımları

1. Lay_Lay_Lom

( 15 / ? ) Tokyo Revengers

Animenin bitmesi çok uzun sürer mi sizce?
  2. Lay_Lay_Lom

Merhaba ben Kiyo

Merhaba Kiyo, foruma hoş geldin :)
  3. Lay_Lay_Lom

Selam ben Yams ^^

Merhaba Yams, umarım forumda eğlenceli vakit geçirmeye devam edersin
  4. Merhaba Ahmet, foruma hoş geldin. Bende Lgs sınavına gelecek yıl girecem seni çok iyi anlıyorum :D ()
  5. Konusu çok güzel zaten onun için her türlü devam edecem :D Seninde zamanını çaldım sohbet için teşekkürler benim gitmem gerek
  6. Bende arada uzatmalarına çok gıcık oluyorum ama dayanıp bitirecem :D Ağlamamak için izlemek te istemiyorum ama çok merak ediyorum da ne olaylar döneceğini spoiler yemek çok kötü :'(
  7. Ne yazık ki biliyorum :') Anime olarak izliyorum manga okuyunca gözlerim çok ağırıyor :) Shigatsu'nun '' :') '' sunu da öğrendim ne yazık ki :( Teşekkürler :)
  8. Evet bende farkındayım boşlamamam gerektiğinin ama test çözmek çok zor geliyor çoğunlukla ders dinleyip son gün çalışanlardanım :D Hala One Piece'i bitirmeye çalışıyorum 800. bölümlerdeyim arada da ablamla Shigatsu wa Kimi no Uso izliyoruz
  9. Yani çoğunlukla pek birşey yapmıyorum Normalde test falan çözmem gerekirken anime izliyorum işte :')
  10. Her zamanki gibi işte :) Okullar yine kapandı, yine uzaktan eğitim, yine bütün gün online ders... sen nasılsın Pega-san :)
  11. Selam :)
  12. Lay_Lay_Lom

Selam, Ben Tet

Merhaba Tet, ben Laylaylom foruma hoş geldin Benim de ilk animem Naruto :)
  13. Haklısın bundan sonra denerim
  14. Girip baktığımda çoğunlukla birileri konuşuyor oluyor bende orada yazacak bir şey bulamıyorum çoğunlukla onun dışında bugün yeni gelen kişilere selam verdim falan daha çok o şekilde konuşuyorum sanırım :D
  15. Bu arada herkese selamlar :)
  16. Hahahahah :D evet pek yazacak şey bulamıyorum çoğu zaman okuyorum bende sadece
  17. Lay_Lay_Lom

merhaba

Merhaba Buket, umarım forumda eğlenirsin
  18. Lay_Lay_Lom

Merhaba :)

Hoşbuldum, teşekkürler sana da iyi forumlar :)
  19. Lay_Lay_Lom

Merhaba Öncelikle mesajını baya geç gördüm kusura bakma :) Bende aynı şeyi yaşıyorum çevremde anime izleyen çok az kişi var Ama umarım en azından burda anime hakkında konuşabileçeğimiz arkadaşlar bulabiliriz
  20. Gelecek haftanın yazılı haftası olduğunu öğrendim bugün onun için içimde bir sinir var ama onun dışında iyiyim sen nasılsın Pega-san :D
  21. Bir daha atarsam alırım artık :D
  22. Merhabaa Bugün bir yemek dükkanına gittim, Hatay'da bir yere ve duvarda kocaman şekilde bu kaplama vardı
  23. Lay_Lay_Lom

Hoşbuldum :) Önerin için teşekkür ederim bir ara bakmaya çalışırım, sana da iyi seyirler :)
  24. Bundan sonra dikkat ederim artık :D
  25. ShiPpUuDeNe GeÇecez Az KaLDı gibi birşeydi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.