Jump to content

iguessiamhappynow

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

iguessiamhappynow üyemizin başarıları

1. Ao Haru Ride, Darling in the FranXX, Angel Beats bir de Sword Art Online
  2. iguessiamhappynow

Yeniyim(:

Merhaba :)) ben de animeye yeni başladım sayılır yaklaşık bir yıl oldu. ilk animem Death Notedu kesinlikle tavsiye ederim çok güzeldi. eğer ilk anime olarak hafif arada izleyebileceğin tarz bir anime istersen Saiki K öneririm. çok eğlenceli ve modumu kesinlikle yükselten bi anime oldu. eğer gizem ve özellikle Sherlock serisini seviyorsan Yuukoku no Moriarty'i öneririm şu anda ikinci sezonu yayınlanıyor. Erased de benzer tarzlı gizemli bir anime onu izlerken de başından kalkamamıştım. şahsen gizem ve gerilim türünden hoşlandığım için o iki anime baya sarmıştı :p denemeni öneriyorum. yeni başlayan biri için heyecanının saracağını düşünüyorum. klasiklerden başlamayı da tercih edebilirsin tabiki ancak Sword Art Online falan beni ilk başladığımda çok sarmamıştı gerçi ben genelde polisiye ve gizemden hoşlandığım için de çok beğenmemiş olabilirim. iyi seyirler :))
  3. iguessiamhappynow

Selammm yeni geldim :)))

Selam Berra, ben Simge. Lise 3e gidiyorum. Animeye ben de yeni başladım sayılır yaklaşık 10 ay oldu :p izlediğin animelerin hepsini çok seviyorum eğer onlarla ilgili veya başka şeylerle ilgili konuşmak istersen yazabilirsin :)) dc iguessiamhappynow #7015
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.