Jump to content

Ginya

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Ginya hakkında

• Doğum günü 08/23/2004

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Rap Müzik Ve Anime

Son profil ziyaretçileri

1410 profil görütülenme

Ginya üyemizin başarıları

1. Ginya

selamlar

@satsuma Hoşgeldin dostum! Daha doğrusu, kaderdaşım mı demeliydim..?
  2. Ginya

Herkese merhaba :)

@narsus Hoşgeldin dostum! :) Instagram hesabımı buraya bırakıyorum; ginya_ İstediğin zaman yazıp bana ulaşabilirsin. Kendine iyi bak!
  3. Ginya

Ginya klana katıldı! :)

@Caprihorn @pegasusejder Hoşbuldum, çok teşekkür ederim!
  4. Ginya

Ginya klana katıldı! :)

@heymelyÇok teşekkür ederim.
  5. Öncelikle her metnin klişe başlangıcıyla; "herkese merhaba!" :) İsmim Yalın, 16 yaşındayım ve 8 yıldır sıkı bir Anime izleyicisiyim. Her ne kadar 2018'in sonlarına doğru ilgi alanımı değiştirip uzunca bir süre yeni çıkan serilerden bihaber kalsam da, sıkıyım işte.. Hayatım da ilk kez bir foruma katıldığım için site ister istemez aklımı karıştırdı, lâkin çözmeye çalışacağım. :) İlk Animem eskiden Kidz/Animez'de çıkmış sayılı serilerden olan (Ki hemen hemen herkesin bilmiş olduğu.) Naruto'ydu. Ardından Bleach ve Death Note beraberinde geldi. :) O gün bugündür hayatımın bir parçası olarak benimle yaşamaya devam ediyorlar. Son olarak; Seinen, Korku ve Ecchi türü (Abartılı olanlar değil, çeşni olarak düşünün. ;/) animeler favorimdir. Bir de, Mecha ve Büyü türlerinden nefret ederim.  Favori Anime'lerim Naruto, Another ve Gleipnir'dir. :) Aranıza katıldığım için şimdiden çok mutluyum. Şimdilik benden bu kadar, teşekkür ederim! ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.