Jump to content

narsus

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

369 profil görütülenme

narsus üyemizin başarıları

1. İyi gecelerr. Bu nasıl bir olay beynim yandıı Aşçı bahçıvana, bahçıvan şoföre, şoför uşağa sonra hepsi uşağa gibi :D Senin alakan yok ama suç sana kalmış sonunda. Kötü olmuş senin için , geçmiş olsun :/
  2. İyi gecelerr..
  3. Ahh teşekkür ederim. Sana da geçmiş olsunn :) Teşekkür ederimm :) Ben de öyle umuyorum ama pek iç açıcı geçmedi :/ Bu arada SAO'ı kesinlikle bitirmelisin bence :)
  4. Ben de çok yorgunum vallahi. 4 farklı sınava girdim bugün. Kafam patlamak üzere cidden.
  5. Herkese iyi akşamlarr! Nasılsınız millet? :)
  6. İyi gecelerr :))
  7. Valla 5-toubun dışında bildiğim Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai var ders çalışmalı olan. Ders çalışmaya odaklı olan çok bilemiyorum ama istersen çok fazla okul animesi ve slice of life önerebilirim :) Bu arada şarkı kendimi mazoşist gibi hissettirdi neden bilmiyorum fakat güzel gaza geldm nedense :D
  8. İyi geceler kendine dikkat et :))
  9. İyi olduğumdan değil de işte alışkanlık olmuş iyiyim demek :)) İyi diyelim iyi olalım.
  10. Valla ben de yeni geldim ama bence sıkıntı yok :) Baksana herkes sıcak kanlı zaten. İyi akşamlar herkese :) Nasılsınız?
  11. Herkese selam arkadaşlar! Adım Yiğit , 17 Yaşındayım ve daha 2 ay önce anime izlemeye başladım. 2 ayda yaklaşık 30 anime serisi bitirebildim. Fakat çok bilindik , efsane denilen animelerin neredeyse %90'nını izlemedim daha. Hem animeler hakkında konuşabileceğim hem de arkadaşlık edebileceğim birilerini arıyorum :) Uygun gören varsa İnstagram veya Twitter hesabını yazarsa ben kendisine ulaşabilirim :) Biraz uzun oldu fakat Minna! Yoroshiku Onegaishimasu!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.