Jump to content

NuguriX

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

NuguriX hakkında

• Doğum günü 06/15/2002

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

680 profil görütülenme

NuguriX üyemizin başarıları

1. NuguriX

Anime İstek ve Önerileri

Teşekkürler. Acayip spoi yemiştim izleyesim kalmamıştı ama başlayalım bakalım, teşekkürler. Son olarak bu fotoğrafın hangi animeden olduğunu biliyor musunuz?
  2. NuguriX

Anime İstek ve Önerileri

Şöyle hard romantizm anime önerisi alabilir miyim? (Harddan kastım savaş,büyü,doğaüstü güçler vb şeyler olmayan animeler)
  3. NuguriX

Anime İstek ve Önerileri

bu gif hangi animeden bilen var mı?
  4. NuguriX

Anime İstek ve Önerileri

Tonari no Kaibutsu-kun Boku wa Tomodachi ga Sukunai (harem ama harem harici her şey istediğin gibi) Kishuku Gakkou no Juliet (yaşamdan kesitler yok, dram tagı yok ama bence az da olsa var) Chuunibyou demo Koi ga Shitai! (istediğin tagların hepsi var ben izledim çok mu çok iyi olduğunu düşünmüyorum ama idare eder diyebilirim) Clannad (yazdıklarım arasında en hoşuma giden anime buydu)
  5. NuguriX

Anime İstek ve Önerileri

Ana karakterin kazanmaya takıntılı olduğu kazanma uğruna her şeyi feda edebileceği tarzda bir anime var mıdır?
  6. Bilim Kurgu sevmeyen çok fazla kişi tanıyorum belkide az beğenilmesinin sebebi o olabilir, benim için kesinlikle güzel bir anime yeni bölümlerini bekliyorum.
  7. NuguriX

balon anime'ler ve balon yarışması

Herkesin kendi görüşü değil mi? Bu kadar agresif olmana gerek yoktu ne kadar garip bir insansın.
  8. NuguriX

balon anime'ler ve balon yarışması

AoT Final Season Darling in the FranXX (002 dan dolayı overrated bir anime) Tokyo Ghoul:re Tokyo Ghoul:re 2nd Season School Days (Kesinlikle 2000 beğeniyi hak etmiyor 50 beğeni alsaydı şaşırmazdım leş bir yandere animesi)
  9. NuguriX

Anime İstek ve Önerileri

İzlemiş olabilirsin ama yine de Tokyo Ghoul ve Devils Line'a bakabilirsin.
  10. NuguriX

Anime İstek ve Önerileri

Yandere mi emin değilim ama School Days
  11. 86 olması lazım ama emin değilim bir de animenin 2. sezon finalinin en sonunda küçük küçük kesitlerle kalan bölümleri özetlemişler sanırım.
  12. NuguriX

Anime İstek ve Önerileri

içinde romantizm güzel işlenmiş olan isekai animesi önerir misiniz?
  13. NuguriX

Anime İstek ve Önerileri

Tokyo Ghoul Elfen Lied Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Kakegurui 7 Seeds
  14. NuguriX

Anime İstek ve Önerileri

Öyle olmasa bile ilgimi çekti teşekkürler izleyeceğim.
  15. NuguriX

Anime İstek ve Önerileri

Düşmanların sevgili olduğu anime önerisi istemeden önce Kishuku Gakkou no Juliet i izleyip gelmiştim aklıma da ordan gelmişti xd yine de teşekkür ederim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.