Jump to content

ardhy

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

ardhy üyemizin başarıları

1. ardhy

Anime İstek ve Önerileri

One Piece harici önerebileceğiniz korsan temalı animeler var mı
  2. ardhy

One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?

çok teşekkür ederim tavsiye için, bu gerçekten işime yarar
  3. ardhy

teşekkür ederim tavsiye için. ben de o tarz bölümler başlayınca bırakackmışım gibi geliyor ama hiç istemezsem mangadan devam edebilirim de bu yüzden en azından 500lere kadar izleyeceğim tekrardan saol
  4. ardhy

haklısın özellikle son dönemlerde çıkan animelerin de bölümleri bi hayli kısaldı, ortalama bölüm sayıları 12-23 civarında artık full sezon sezon ilerliyo animeler, haliyle gereksiz dramaya ve uzatılmış sahnelere tahmmül kalmıyo artık. bu yüzden bu kadar bölüm sayısı beni de korkutmuştu aam çok fazla sayıda kesinlikle başlamalısın önerisi görünce başladım ben de. şuan ilk bölümlerdeyim ve üç günde 30 civarı bölüm izledim. aşırı akıcı ve eğlenceli bir anime ilerde ortalarında bıraksam bile çok pişman olmayacağım herhalde çünkü çok keyifli vakit geçirtiyor.
  5. ardhy

20. bölümlerde olması lazım
  6. ardhy

evet sanjinin olduğu bölümlere daha yeni geldim ve geröekten ilginç bir karakter aynı zamanda bu bölümlerde olan olaylar çok iyi. devam edeceğim yüksek ihtimalle
  7. ardhy

Başları izliyorum şuan da 30. bölümlerdeyim ilk filmi izledim, hangi bölümlerden sonra mangasından devam etmemi önerirsin
  8. One Piece izlemeyi çok istiyorum, korsan temasını ve animeleri çok sevdiğimden bu yapımı izlemek olmazsa olmaz gibi geliyor ama bölüm sayısından dolayı haliyle korkuyorum başlamaya. ne dersiniz bu saatten sonra başlanır mı , en kısa nasıl izlenir, mangasını okusam güncele daha hızlı yetişebilir miyim yoksa animesini mi önerirsiniz? lütfen cevaplarsanız sevinirim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.