Jump to content

Vixeen

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Vixeen üyemizin başarıları

1. gjkljgkldfjgkldjs bi arkadaşım var benim de bu konulara aşırı meraklı ondan biliyorum hepsini
  2. bende tam bilmiyorum ki ya, daha bir sürü venüs burcu alçalan burç falan da var çok karışık işler
  3. günaydınn (biraz geç oldu ama hdjskfk) benim burcum yengeç yükselenim kova ay burcum da balıktı yanlış hatırlamıyosam
  4. Vixeen

Selammm yeni geldim :)))

Hoş bulduum
  5. Vixeen

Selammm yeni geldim :)))

hb memnun oldumm
  6. Hoş buldum. Zamanla alışırım diye düşünüyorum ben de
  7. hoş bulduum :) dc sunucunuz da var sanırım yazılanları okudum biraz da, varsa link atabilir misiniz
  8. hb ya sınavlar ertelenmese de olurdu benim için bitse de kurtulsam kafasındayım biraz, zaten hocalar az konudan soracaktı o yüzden rahattım. Gerçi iptal etme ihtimalleri de var şu an geçen seneki gibi 1. dönem notlarıyla karne alabiliriz ama bilmiyorum artık nolur
  9. selaam yeni geldim buraya :) bi tık gerginim aslında yeni girdiğim her ortamda olduğu gibi lkdsjfslkdf
  10. Vixeen

nefes alan arkadaş arıyorum

selaaaam berra ben dc var mı? istersen ordan konuşabiliriz
  11. Selamlar Berra ben :)) ama Vixen deseniz de olur fark etmez. 15 yaşındayım lise 1'e gidiyorum. Geçen sene Ecmel Soylu diye bi youtuber sayesinde animeye başlamıştım ama sınav senem olduğu için çok fazla izleyemedim. Bu sene baya vaktim olduğu için daha fazla izlemeye başladım. Bu zamana kadar; Death note Kakegurui Charlotte Bnha Saiki K. Haikyuu izledim çok az biliyorum ama zamanla daha da çoğalır. İçlerinden favorim bnha sanırım <3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.