Jump to content

saitamareis

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

saitamareis kullanıcısının paylaşımları

1. sayısalcı olduğumu belli ettim galiba soıpjakğspd
  2. Hahaha nedense bana da en kolay gelen de fizik :))
  3. Hmm.. Anladım. Yazılım benim de aklımdan geçmişti bi ara. Ama pek hevesli değilim. Doğrusu sayısal mesleklerinde ilgimi çeken ya da çok istediğim bi meslek yok. Ama eninde sonunda bi mühendislik olacak gibi düşünüyorum, tıp okumayı kesinlikle istemiyorum pek de seçenek kalmıyo zaten geriye. Bu nedenle yazılım öğrenmeye başladım bii gün mutlaka bana yardım eder diye düşünüyorum.. Yanıtın için teşekkürler...
  4. Hoşbuldummm. Eşit ağırlık zor iş yaa. Edebiyat yazılısı için iki yazar ezberlicem diye biyerlerim çıktı :))
  5. Teşekkürler. Bu arada elektrik elektronik bölümünü hangi üniversitede okuyosun? Sınava hazırlanıyorum(sayısal) ama daha kafamda pek bi bölüm-üniversite yok sadece iyi bi sıralama yapmak için çalışıyorum. Elektrik elektronik bölümü nasıl önerir misin?
  6. selamm ben Yunus 17 yaşındayım. Anime izliyordum ama daha yeni foruma katılma fırsatı buldum. Hoşbuldum :)
  7. saitamareis

Selammm yeni geldim :)))

Selam Berra.. Yunus ben 17 yaşındayım discord bırakıyorum eklersin konuşuruz istersen. seyit onbaşı#3561
  8. saitamareis

nefes alan arkadaş arıyorum

oo dc varsa ben de geliyim..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.