Jump to content

Grompartos

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

About Grompartos

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bende sosyal etkinliklerden bayağı nefret ederim bir kere bana sosyal etkinlik görevi vermişlerdi piknik falan geziyi rezil etmiştim o zamandan beri gezi olsun piknik olsun hepsinden nefret ederim. He bu arada sizin gecenin köründe dışarı çıkıp gezmek istediğiniz oluyor mu?
 2. Cidden asosyal (Yalnız kalmayı tercih eden insanları) çok iyi tanımlamışlar. Test de %88 içedönük çıktım o kadar değil de genellikle içedönük olduğum doğrudur. Genellikle dışarıda değil de internetten arkadaşlarım ile çok rahat konuşurum. Genellikle tek olmak çok hoşuma gider eğer misafirlikte kalabalık bir yerde isem direk oranın balkonuna çıkarım ve düşünürüm ne zaman eve gideriz acaba diye. Arkadaşlarım beni dışarı çağırdığında hemen onları nazikçe reddederim. Dışarı nadiren çıktığımda da 10 dakikadan fazla dışarıda kalmam ve arkadaşlarım ile dışarıda çok rahat konuşamam. Kalabalık yerlerde
 3. Selam sitede dolaşırken canım sıkıldı ve bu konuyu açtım neyse. Kurallar: -Anime isimi yazmak yok yani 5 kelime ile örneğin ore dake haireru kakushi dungeon falan yazmak yok. -5 kelime ile anlattıktan sonra sakın anime ismi yazmayın ona topluluk karar verecek. -Hiç bilinmeyen ya da çıkmayan animeleri anlatmayın. Bu kadar cevaplarınızı bekliyorum.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.