Jump to content

Kane_Freeman

Kayıtlı Üye
    10
  • Last visited

2 Followers

About Kane_Freeman

• Birthday 03/29/2002

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Tarih, felsefe, siyaset, bilgisayar oyunları ve rol yapma... Özellikle oyunların içinde geçen (Sword Art Online, No Game No Life, Konosuba vb.) animelere ilgim olsa da yalan söylemeyeceğim ecchi ve harem animelerine de ilgi duyuyorum.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kane_Freeman's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

1. O zaman dediğin gibi özelden insta hesabını atarsan konuşabiliriz.
  2. Hoş buldum. Size de iyi eğlenceler Bende animeci arkadaş arıyordum. İyi denk geldik. Discord'un veya Steam'in var mı?
  3. Hoşbuldum ve tanıştığıma memnun oldum. Bu arada bende Finans ve Bankacılık okuyorum.
  4. Bilmiyorum benim hoşuma gitti.
  5. Merhabalar, yıllardır bu siteden anime izlememe ve forumları okumama rağmen bu nezih ortama henüz katılmış bulunmaktayım. Yaşım 19. İlgi alanlarım tarih, felsefe, siyaset, bilgisayar oyunları ve rol yapma... Özellikle oyunların içinde geçen (Sword Art Online, No Game No Life, Konosuba vb.) animelere ilgim olsa da yalan söylemeyeceğim ecchi ve harem animelerine de ilgi duyuyorum.
  6. Çok güzel çizimler. Bir çöp adam bile çizemeyen birinden duymak ne derece hoş olur bilmiyorum ama bence sende yetenek var.
  7. Arkadaş olmamız gerekli şartları sağlıyorum. Üstelik ilgilenirseniz nefeste verebiliyorum :D Şaka bir yana Issei ismini kullanan biriyle gerçekten arkadaş olmak isterim. High School DxD ilk izlediğim animelerden biriydi ve yakın zamanda tekrar izlemeye başladım.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.