Jump to content

Kane_Freeman

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Kane_Freeman hakkında

• Doğum günü 03/29/2002

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Tarih, felsefe, siyaset, bilgisayar oyunları ve rol yapma... Özellikle oyunların içinde geçen (Sword Art Online, No Game No Life, Konosuba vb.) animelere ilgim olsa da yalan söylemeyeceğim ecchi ve harem animelerine de ilgi duyuyorum.

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Kane_Freeman üyemizin başarıları

1. Kane_Freeman

Aranıza Yeni Katıldım

O zaman dediğin gibi özelden insta hesabını atarsan konuşabiliriz.
  2. Kane_Freeman

Aranıza Yeni Katıldım

Hoş buldum. Size de iyi eğlenceler Bende animeci arkadaş arıyordum. İyi denk geldik. Discord'un veya Steam'in var mı?
  3. Kane_Freeman

Bana ait çizimler

Rica ederim.
  4. Kane_Freeman

Aranıza Yeni Katıldım

Hoş buldum. Size de iyi forumlar.
  5. Kane_Freeman

Aranıza Yeni Katıldım

Hoşbuldum ve tanıştığıma memnun oldum. Bu arada bende Finans ve Bankacılık okuyorum.
  6. Kane_Freeman

Bana ait çizimler

Bilmiyorum benim hoşuma gitti.
  7. Merhabalar, yıllardır bu siteden anime izlememe ve forumları okumama rağmen bu nezih ortama henüz katılmış bulunmaktayım. Yaşım 19. İlgi alanlarım tarih, felsefe, siyaset, bilgisayar oyunları ve rol yapma... Özellikle oyunların içinde geçen (Sword Art Online, No Game No Life, Konosuba vb.) animelere ilgim olsa da yalan söylemeyeceğim ecchi ve harem animelerine de ilgi duyuyorum.
  8. Kane_Freeman

Bana ait çizimler

Çok güzel çizimler. Bir çöp adam bile çizemeyen birinden duymak ne derece hoş olur bilmiyorum ama bence sende yetenek var.
  9. Kane_Freeman

nefes alan arkadaş arıyorum

Arkadaş olmamız gerekli şartları sağlıyorum. Üstelik ilgilenirseniz nefeste verebiliyorum :D Şaka bir yana Issei ismini kullanan biriyle gerçekten arkadaş olmak isterim. High School DxD ilk izlediğim animelerden biriydi ve yakın zamanda tekrar izlemeye başladım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.