Jump to content

Muteki

Kayıtlı Üye
  • Content Count

27
  • Last visited

• Days Won

2

Muteki last won the day on April 3

Muteki had the most liked content!

About Muteki

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Anime izlemek , kitap okumak , bilgisayar oyunları oynamak ve yalnızlık .

Recent Profile Visitors

215 profile views
  1. Yenileri izlemediysen şunlar var: Tensei shitara Slime Datta Ken Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu! Isekai Cheat Magician Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu İlk ikisi benim tavsiye edebileceğim/beğendiğim diğerleri izleyip de beğenemediğim animeler ama her insanın zevkleri aynı olacak diye birşey yok , bu yüzden bir göz atmayı unutma .
  2. İzleyip beğendiğim animelerin ardından bunlara benzer animeler var mı diye arayıp izlediğim animeler , bir kısmı pek popüler değil ve bunun sebebini anlıyorum: Death March to the Parallel World Rhapsody How Not to Summon a Demon Lord Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari Sakurasou no Pet na Kanojo 100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu! Umarım bu animeler için benimle aynı fikirde olanlar vardır .
  3. Princess Connect! Re:Dive ve Uchimusume haricinde diğerlerini biliyorum ama yinede teşekkür ederim :)
  4. Banada loncaların olduğu canavarlarla savaşılan (ana karakterin güçlü veya güçsüz olması önemli değil) bir anime önerebilecek var mı ? Daha önceden de istedim de karakterleri aptal olmayan bir anime var mı ?
  5. BOFURI ve Accel World'ü izlemedim , diğerlerini izledim . BOFURI'i birçok defa gördüm güzel gibiydi ama ana karakteri kız olan animeleri izleyemiyorum erkek olduğumdan empati vs. yapmakta zorlanıyorum o yüzden bu tür animeleri izlemiyorum , bilim kurgu tarzı da pek favorim değil Daha fazla bildiğin anime var ise önerilere açığım her zaman
  6. Dostum senin öyle bildiğin anime varsa bana söyler misin ? 2 haftadır istiyorum ve herhangi bir sonuç elde edemedim ;( Danmachi , Goblin Slayer Umarım 2 anime önermemde sakınca yoktur , Danmachi tam da istediğin türde diyebilirim , Goblin Slayer istediklerinle benzer ama ana karakterimizin güçlenmesini vs. göremiyoruz yinede izlemeni tavsiye ederim How Not to Summon a Demon Lord , Overlord Demon Lord oyundaki en güçlü karaktere sahip kişinin oyun dünyasına çağrılmasıyla başlıyor güzel bir animedir , Overlord oyun animesi ana karakterimiz güçlü ama ilerde karşısına
  7. Merhabalar dostum , senin için de sorun olmaz ise arkadaş olabiliriz :)
  8. Mangayı görünce heyecanlanıp da animeyi izleyince sessiz bir şekilde köşeye çekilmek :D Jujutsu Kaisen güzeldi ama dediğin gibi heryerde söylenmesi (yok öyle , yok böyle falan) olmasa baş ağrısı çekmeyiz sanırım
  9. Attack on Titan için katılıyorum ama diğer animeler güzel diyebiliriz . Re:Zero'nun 2. ve 2. sezon 2. kısmı güzel olmasa bile 1. sezonu gayet iyiydi . Diğer animelerde iyi ama sanırım senin sevdiğin tarzda değiller Benim için Black Clover .
  10. Oyun tarzında mı istersin bilmiyorum ama bunlar da olur sanırım : Tate no yuusha no nariagari , Overlord , Tensei shitara Slime Datta Ken , Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu , Konosuba , Re zero ,How Not to Summon a Demon Lord , Kenja no Mago Aralarında izlemediklerin var ise izlemeyi unutma , hepsi güzel animelerdir :) Bir de bunlar olmazsa ilgini çeken anime ''türü''nü yazmayı unutma ona göre bakıp izlediklerimin arasından yazarım .
  11. Acilen Fantastik türünde animelere ihtiyacım var !. Tensei shitara Slime Datta Ken ve Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu gibi olabilir . (Lütfen karakterleri fazla aptal olan bir anime önermeyin)
  12. Aynı koşullar benim içinde geçerli , kendini yalnız hissetme :)
  13. Konosuba olabilir , içerisinde pek savaş yok ve komedi tarzında
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.