Jump to content

Luna6528

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

Luna6528 kullanıcısının paylaşımları

1. Söylediğim kişiyi bulamadım xpsşwğawşel değişti mi acaba. Hiçbiri benzemiyor. Geçmiş olsun. Benim hiç olmadı öyle bir şey o yüzden bilemiyorum. Hemen geçer umarım :)
  2. Merhaba, haha geçmiş olsun hadi. :) Ben az garip hissediyorum. :P Hahaha belki de benim dediğim kişidir o kişi xğaşeğwşeğe. Teşekkürler. Neden garip hissediyorsun :)
  3. Merhabaa bu arada. Sınavlar ertelendi çok sevindim. Nasılsınız. Yeni birileri gelmiş
  4. Geçmiş olsunn atlattın ne güzeel. Biz de seni özledik ^^ Umarım hemen dönersin. Senin de günün güzel olsun :)
  5. Pekii bakayım ben de. Öyle gözüküyor zaten heheheh. Galiba GOT7 grubunda benim de sevdiğim bi oyuncu vardıı unutmuştum ? ismini de bilmiyorum ama yakışıklıydı heehheeei Sahur yapıyorum da bir şey yemiyorum genelde. İftarda da tek çeşit yemeye çalışıyorum. Teşekkür ederim tavsiyeler için ^^
  6. Sanırım öyle oldu. Teşekkür ederim *-* Bu bahsettiğiniz yakışıklı da kim çok merak ettim heheehe
  7. Heheheh *-* Evet tutuyorum normalde böyle olmuyordum bu sene oldu ilk defa. Artık bitene kadar sabredicem :')
  8. Evet telefondayım fpsşeğeş:) Bilmiyorum ki bi türlü geçmiyor. Teşekkür ederim ^^
  9. Evet evet onları gördüm ama çok seçenek çıkmadı ben de xğsşseğeel. Teşekkürler :) Ben de iyiyim sadece bi kaç gündür midem bulanıyor halsizim öyle ^^
  10. Ben de iyiyim öyle bakınıyorum *-* Altı çizili a ya tıklamıştım ama sadece siyah oldu :( teşekkür ederim yine de. Ben de iyiyim aynı gidiyor her şey :)
  11. Merhabaa girmeyeli o kadar sayfa birikmiş ki hızlıca göz gezdirdim merakımı tutamadım. Tatlı abla foruma neşe getirmiş adeta. Renkli yazmaya çok özendim birisi nasıl olduğunu söyleyebilir mii *-* Nasılsınız bu arada^^
  12. Aaa ismini unuttuğum tatlı abla???? Sorun değil meşgul olduğunu söylemiştin. Pekii öyle yaparım. Aslında bi gazla öyle değiştim zamanını almak istemiyorum önce İnternetten biraz araştırıyım. Yine de teşekkür ederim. Nasıl gidiyor ^^
  13. Yok bana sadece naber diye atmış ama yine de engellemek istedim madem öyle yapıyor.
  14. Teşekkür ederim:) ??
  15. Merhabaa biraz geç cevap verdim ama :)
  16. Ne gerçekten mi bana da mesaj attı daha yeni. Engelliyim mi ben de nasıl yapıcam
  17. Merhabaa sonunda 404 hatası vermedi. Dünden beri giremedim eksik hissettim hehehehh alışmışım girmeye. Arada böyle oluyor mu :(
  18. Heheheheh:) Aktif olduğum süre buraya sahip çıkacağıma söz veriyorum dpsşeprrl Ne demek hejedpdldş
  19. Sevdiğim dersler boş dersler o zaman mutlu olurum heheh. Aynn olmasın aman aman ? Evet evet ben de bi eksiklik hissettim zaten:) Yeni dostlarla konuştuk güzel oldu
  20. Heeheheh yani sadece ikisinin olması daha da güzel duruyor tabii :)
  21. Yok ya o yüzden iyi olur muyum sence pega abi @_@ yani her şey normal o yüzden iyiyim heheh. Dün akşam konuşmuştuk ama mekanın sahibi yoktu:) Aynn öyle aslında genelde kendimiz öğreniyoruz :) hadi iyisin. Evet hahahahh çıkamayız. sadece çocuklar değil herkes zorbalık yapıyor fazlaca. Çok kırıcı. Xpsçspaşwpepr öyle yapıyoruz nedense.
  22. Heh işte bu durumu çoğu derste yaşadığımı söylesem.. Hani bazen dinliyim diyorum yine de ne anlatıyor anlamıyorum. Kopuk olduğu için e bir de anlatışından dolayı :( Umarım hemen anlarsın uyanamadığın için mi anlamıyorsun sen *-* Evet bir de küçük çocuklar var hepsinde telefon kandırılmaları çok kolay. Bunun haber yapılması falan bile onun ünlenmesini sağlıyor. Haklısın gerçekten. Sonra çok gerekliymiş gibi ülke fenomen yuvasına dönüyor. Aslında şöyle biraz düşününce hem ülke olarak hem insan olarak o kadar çok eksik var ki kapatmaya zaman yetmez. Bugün derste hoca ekonomik eşitliklikten falan bahsetti çözüm kolay da yapan yok diyor. Haklı yani. He bir de şu tiktoktan çektikleri hiçbir yararı olmayan kişilerden ayda 50 bin kazanan varmış şok oldum yazık değil mi saatlerce çalışan hakkını alamayanlara.Neyse işte öyle :)
  23. Kolay gelsin sana da. Umarım ama saat geç uykun açılır bence :) Evet ama saçma çünkü 20 yaşında biri yapıyor sırf takipçi kasmak için zğsşspzsps ve amacına ulaşmış @_@
  24. İyiyim dersteyim bitmesini bekliyorum öyle xşsşsğw. Sen napıyorsun? Dün kalikanın bahsettiği kendini vampir iddia eden çocuğu gördüm de fazla ciddi bir de fan sayfaları açılmış çok komik sğaçwğaşwwp. Fazla itici haklısın kalika:)
  25. Seninde güzel geçsin günün
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.