Jump to content

satsuma

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

satsuma kullanıcısının paylaşımları

1. satsuma

selamlar

Seve sevee, ben de daha yeni kayıt olmama rağmen neden bu kadar geç kaldığımı sorguluyorum
  2. satsuma

selamlar

Onu da yeni oluşturdum son anda ayıp etmekten kurtuldum ehheh yıllarca burlardan uzak sadece anime izledim nasıl başardım bunu ben de bilmiyorum, sohbet etmeyi çok isterimm
  3. satsuma

selamlar

Haklısın aslında ne yapmak istediğimi bilsem de azimden yoksun ve üşengeç birisi olduğum için ve hala bunu yenip derslerime oturmadığımdan gelecek için çok da bir şey yapmadığımdan umutsuzum diyebilirim :/
  4. satsuma

selamlar

Teşekkür ederim moralimi bozmamak biraz zor da olsa deniyorum... Umarım bulabilirim çok teşekkür ederimmm
  5. satsuma

selamlar

Hoşbuldumm, ah üzücü ne olacak halimiz
  6. İyi gecelerr ve teşekkürler
  7. aslında hem ödev yapmaya hem sohbet etmeye çalışıp ikisini de yapamıyorum 10/10 :''''
  8. Ben de iyiyimm. Ödevimin son günlerinde forumlarda sohbet etmeye çalışıyorum...
  9. Ben de iyiyim ödev yapmaya çalışıyorum arkadaşlarımla :/
  10. Merhabaa, yeniyim. Nasılsınız
  11. satsuma

selamlar

Muhtemel işsizler olarak tek çare anime :'
  12. satsuma

selamlar

13. satsuma

selamlar

olası geleceğimi yaşaman üzücü belki bir gün buluruz :))
  14. Merhabaa 11. sınıf tm öğrencisiyim işsiz kalacağımı bile bile üniversiteye hazırlanıyorum :')) 3 4 senedir anime izliyorum ama aklıma siteye kayıt olmak yeni geldi fndfjövbfkjvb heyecanlı hissediyorum garip geldi böyle kendimi tanıtmak. Hemen hemen her şeyi izlerim ama favorim shounenler, shoujo ve yaoi diye bütün türleri saymaya başlamadan bitiriyorum. Anime izleyen arkadaşım çok az :'( sohbet etmek isterseniz burdayımm.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.