Jump to content

Baykus

Kayıtlı Üye
  • Content Count

19
  • Last visited

2 Followers

About Baykus

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/28/2001

İletişim Yöntemi

• AIM
    Anime izlemeyi çok severim. Ayrıyeten kitap okumayı aşırı severim, bilgi açıyımdır. Bu konuda biraz manyaklaştığım doğrudur. Discordum yok...

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

204 profile views
  1. Merhaba hoş geldinnn benim de yakın dönemde çıkan animeler ilgimi çekiyor demon slayer, attack on titan ve jujutsu kaisen gibi animeler favorim 😅 dediğin animeyi hiç duymamıştım ama fragmanına bakınca ilgimi çekti noragamiyi bitirdikten sonra izleyeceğim... İyi forumlar umarım iyi arkadaşlıklar edinirsinn :))
  2. hoş geldin boran iyi forumlar...
  3. Merhaba Freesia. Güzel bir kullanıcı adın varmış :))) iyi forumlarr
  4. Bu yıl haziranda gelecek diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Tek bildiğim bu yıl çıkacağı.
  5. Merhaba ayspowol. Ben de 19 yaşındayım ve anime izlemeyi, kitap okumayı aşırı severim. Eğer tanışıp arkadaş olmak istersen özelden yazabilirsin çünkü discordum yok :( umarım buralarda keyifli vakit geçirirsin ve iyi arkadaşlıklar edinirsin. İyi forumlar...
  6. Hoş geldin Niron. İlk animem narutoydu ve favori animelerim kimetsu no yaiba ve shingeki no kyojin.. İyi forumlar...
  7. hoş geldin iyi forumlarr umarım eğlenceli vakit geçirirsinn
  8. Merhaba hira hoş geldin... Dediğin animeyi hiç izlemedim ama olsun iyi forumlar 😅
  9. Merhaba utku istersen arkadaş olabiliriz :)
  10. hoş geldin umut ben de 20 yaşındayım istersen tanışıp arkadaş olabilirizzz
  11. Merhabaa arkadaş olabilirizz istersennn
  12. Selam hoşgeldin ben de yeni kayıt yaptım birkaç gün olduu
  13. Hoşgeldiin ben de siteye katılalı birkaç gün olduu
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.