Jump to content

Baykus

Kayıtlı Üye
    20
  • Last visited

2 Followers

About Baykus

• Birthday 04/28/2001

İletişim Yöntemi

• AIM
    Anime izlemeyi çok severim. Ayrıyeten kitap okumayı aşırı severim, bilgi açıyımdır. Bu konuda biraz manyaklaştığım doğrudur. Discordum yok...

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

695 profile views

Baykus's Achievements

1. Ben D'nin hikayesini şu an için tahmin edebileceğimizi düşünmüyorum çünkü bilinmeyen daha çok şey var. Muhtemelen seri bitmeden hemen önceki bölümlerde açıklanır ve umarım mangaka ya da ben ölmeden bu seri biter
  2. Merhaba hoş geldinnn benim de yakın dönemde çıkan animeler ilgimi çekiyor demon slayer, attack on titan ve jujutsu kaisen gibi animeler favorim ? dediğin animeyi hiç duymamıştım ama fragmanına bakınca ilgimi çekti noragamiyi bitirdikten sonra izleyeceğim... İyi forumlar umarım iyi arkadaşlıklar edinirsinn :))
  3. hoş geldin boran iyi forumlar...
  4. Bu yıl haziranda gelecek diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Tek bildiğim bu yıl çıkacağı.
  5. Hoş geldin Niron. İlk animem narutoydu ve favori animelerim kimetsu no yaiba ve shingeki no kyojin.. İyi forumlar...
  6. hoş geldin iyi forumlarr umarım eğlenceli vakit geçirirsinn
  7. Merhaba hira hoş geldin... Dediğin animeyi hiç izlemedim ama olsun iyi forumlar ?
  8. Merhaba utku istersen arkadaş olabiliriz :)
  9. hoş geldin umut ben de 20 yaşındayım istersen tanışıp arkadaş olabilirizzz
  10. Merhabaa arkadaş olabilirizz istersennn
  11. Selam hoşgeldin ben de yeni kayıt yaptım birkaç gün olduu
  12. Hoşgeldiin ben de siteye katılalı birkaç gün olduu
  13. Yok maalesef sadece insta hesabım var istersen özelden insta kullanıcı adımı atabilirimm
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.