Jump to content

Baykus

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

Baykus kullanıcısının paylaşımları

1. Baykus

Merhabalarr

Aoi bungaku. Belki izlemişsindir. Herkese hitap etmeyebilir ama ben psikolojik dram açısından iyi bir anime olduğunu düşünüyorum.
  2. sebastian, gojo satoru ve gasai yuno
  3. Baykus

Büyük Teori "ONE PEİCE"

Bu bana aşırı mantıklı geldi açıkçası. Mangayı okumuyorum, yani sonralarında neler oluyor bilmiyorum fakat üç adanın ortasında olduğu söylendi. Yanlış hatırlıyor da olabilirim. O kadar çok bölüm oldu ki kafam karışıyor. Onların ortasında suyun içinde olabilir ve o yer Enies Lobby olabilir ya da ona yakın bir yer olabilir.
  4. Baykus

"D" neyin kısaltması teori - Spoiler İçerebilir...

Ben D'nin hikayesini şu an için tahmin edebileceğimizi düşünmüyorum çünkü bilinmeyen daha çok şey var. Muhtemelen seri bitmeden hemen önceki bölümlerde açıklanır ve umarım mangaka ya da ben ölmeden bu seri biter
  5. Baykus

Merhaba ben Chika-Pi :)

Merhaba hoş geldinnn benim de yakın dönemde çıkan animeler ilgimi çekiyor demon slayer, attack on titan ve jujutsu kaisen gibi animeler favorim ? dediğin animeyi hiç duymamıştım ama fragmanına bakınca ilgimi çekti noragamiyi bitirdikten sonra izleyeceğim... İyi forumlar umarım iyi arkadaşlıklar edinirsinn :))
  6. Baykus

Merhabalar :)

hoş geldin boran iyi forumlar...
  7. Bu yıl haziranda gelecek diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Tek bildiğim bu yıl çıkacağı.
  8. Baykus

Yeni Üye

Hoş geldin Niron. İlk animem narutoydu ve favori animelerim kimetsu no yaiba ve shingeki no kyojin.. İyi forumlar...
  9. Baykus

Selam, yeni katıldım!

hoş geldin iyi forumlarr umarım eğlenceli vakit geçirirsinn
  10. Baykus

Merhaba ben HokageGoku

hoş geldinn iyi forumlarrr
  11. Baykus

merhaba.

Merhaba hira hoş geldin... Dediğin animeyi hiç izlemedim ama olsun iyi forumlar ?
  12. Baykus

Merhaba

Merhaba utku istersen arkadaş olabiliriz :)
  13. hoş geldin umut ben de 20 yaşındayım istersen tanışıp arkadaş olabilirizzz
  14. Baykus

çok yanlızım

Merhabaa arkadaş olabilirizz istersennn
  15. Baykus

herkese merhaba ben murat

Selam hoşgeldin ben de yeni kayıt yaptım birkaç gün olduu
  16. Baykus

Selamlaarr! Ben Gökay.

Hoşbulduumm :))
  17. Baykus

Selamlaarr! Ben Gökay.

Hoşgeldiin ben de siteye katılalı birkaç gün olduu
  18. Baykus

Aranıza Yeni Katıldım

Yok maalesef sadece insta hesabım var istersen özelden insta kullanıcı adımı atabilirimm
  19. Merhabaaa ben de yeniyiim. İyiyim sen nasılsınn
  20. Baykus

Aranıza Yeni Katıldım

Merhaba ben de yeni katıldım benim de yaşım 19 ve animeci arkadaş istiyorum hiç animeci arkadaşım yok... Ben de daha çok shounen, tarih ve felsefe animeleri seviyorum... Bu arada iyi forumlar...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.