Jump to content

Baykus

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Baykus reacted to Dragon in Şimdiye Kadar İzlediğiniz En İyi Aksiyon Animesi? ?   
    Bleach sorman yanlış birader 8)
  2. Beğen
    Baykus reacted to eyibo in "D" neyin kısaltması teori - Spoiler İçerebilir...   
    Bence D bir kabile ismi gibi birşey D kabilesi ve bu kabilede aşırı güçlü kişiler var bana göre bu kabilenin kurucusuda JoyBoy hatta şapka meseleside burda tüm ırklara 1 adet hasır şapka verilmiş böylece o gördüğümüz büyük hasır şapkayıda açıklıyor bence bu olay yazılış şeklide İsim-Kabile ismi-Soy isim Gol D Roger Monkey D Luffy gibi yani bana göre bir açılımı yok sadece sembol olarak olsun diye seçilmiş bir harf

3. Beğen
    Baykus reacted to Celine in "D" neyin kısaltması teori - Spoiler İçerebilir...   
    D'nin anlamını Op bitince öğrenicez sanırım
  4. Beğen
    Baykus reacted to Barış D. Baryshx in Tuttuğunu Koparan Kadın Anime Karakterleri   
    2 numarayı gördüm, güldüm. Kimse görmeden araya sıkıştıralım gibi olmuş, ama geneli düzgün.
  5. Beğen
    Baykus reacted to Red-King in Tuttuğunu Koparan Kadın Anime Karakterleri   
    Esdeath, zincir takıp alıyor daha ne olsun, sadistlik ancak bir karaktere bu kadar yakışır :D Tuttuğunu koparır :P Mavinin açık tonu :D
  6. Teşekkür
    Baykus reacted to Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Baykus taze kan arkadaş senin de geçmiş doğum günün kutlu olsun
    Yeni yaşın sağlık ve huzur getirir inşaallah 
    @Hokage_Minato-san sizin de geçmiş yaş gününüzü kutlarım.
    Her yıl bir öncekinden daha başarılı, sağlıklı ve huzurlu geçmesini dilerim.
    @YatonunYenSisesiŞişe-can seninki de yarından sonra ama bir daha kim bilir ne zaman uğrarım o yüzden erkenden kutluyorum. Nice senelere yaşını Ted ile takas etmiş olan Lakap Anamız 

7. Beğen
    Baykus reacted to Hiseo in Türk Anime için Fikirleriniz, Birlikte Beyin Fırtınası Yapalım!   
    Dayı site çöküyor o çözülürse başka birşeye gerek kalmaz
  8. Harika
    Baykus got a reaction from Chika-Pi in Merhaba ben Chika-Pi :)   
    Merhaba hoş geldinnn benim de yakın dönemde çıkan animeler ilgimi çekiyor demon slayer, attack on titan ve jujutsu kaisen gibi animeler favorim ? dediğin animeyi hiç duymamıştım ama fragmanına bakınca ilgimi çekti noragamiyi bitirdikten sonra izleyeceğim... İyi forumlar umarım iyi arkadaşlıklar edinirsinn :))
  9. Harika
    Baykus reacted to TheUnforgiven in One Piece bu saatten sonra başlanır mı ?   
    Biri Tüm kekden sonra kötüleşiyor demiş sanırım reverie yi izleyip laf atmış sanırım,dostum fight istiosunuz wanoda dk başı fight var gidip dresserosa gibi bi arc yapıolar sonra ağlıolar hüüüüü fight yok die lan bi karar verin
  10. Harika
    Baykus reacted to lntegral in Karakter Gelişimi Güzel Olan Anime Önerileri   
    Naruto yazmayın Allah’ınızı seviyosanız
  11. Beğen
    Baykus got a reaction from gokaylion in Selamlaarr! Ben Gökay.   
    Hoşgeldiin ben de siteye katılalı birkaç gün olduu
  12. Beğen
    Baykus got a reaction from gokaylion in Selamlaarr! Ben Gökay.   
    Hoşbulduumm :))
  13. Beğen
    Baykus got a reaction from Kane_Freeman in Aranıza Yeni Katıldım   
    Merhaba ben de yeni katıldım benim de yaşım 19 ve animeci arkadaş istiyorum hiç animeci arkadaşım yok... Ben de daha çok shounen, tarih ve felsefe animeleri seviyorum... Bu arada iyi forumlar...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.