Jump to content

Laden

Üyeler
  • İçerik sayısı

37
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Laden kullanıcısının son zaferi 23 Ocak 2022

Laden en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1151 profil görütülenme

Laden üyemizin başarıları

1. Laden

yardım yardım lütfen

sitede üstte yönetim kısmı var oradaki bir yetkilye yaz
  2. Laden

Anime İstek ve Önerileri

Shinmai Maou no Testament Dakara boku wa, h ga dekinai Maken-ki! Sekirei Monster Musume Absolute Duo (loli var haberin olsun) Grisaia no Kajutsu (Ecchi, Harem, Loli ne ararsan var miss gibi kurgusu da var) Monogatari serisi
  3. Laden

Anime İstek ve Önerileri

91 Days Vinland Saga Parasyte: The Maxim Ajin Monster (psikolojik açıdan değişim, dış görünüş olarak da) Hunter x Hunter Shingeki no Kyojin
  4. Laden

nefes alan arkadaş arıyorum

Usta burnum tıkalı şuan geçince oluruz
  5. Laden

Anime Konuşmak

Kaybettim
  6. İngilizce İsmi:The Fruit of Grisaia Diğer Adları:Le Fruit de la Grisaia Japonca İsmi:グリザイアの果実Türü: Romantizm, Okul, Psikolojik, Dram Bölüm Sayısı:19 / 13+ Başlama Tarihi:05 Ekim 2014, Pazar Bitiş Tarihi:28 Aralık 2014, Pazar Yaş Sınırı:R+ - Hafif Çıplaklık Yapımcı:AT-X, Bushiroad, Frontier Works, NBCUniversal Entertainment Japan Stüdyo:8bit Bölüm Süresi:23 dakika Kazami Yuji, sadece beş tane kız öğrencisi olan, hapishaneden bozma bir okula, Mihama Akademi'ye, kaydını aldırttı. Kazami Yuji'ye, bu okulda, kendi de dahil herkesin kendince koşullara sahip olduğu ve aradığı "normal" öğrenci hayatını yaşarken, hiçbir şey yapmak zorunda olmadığı söylendi. Not: Anime'nin konusunun bu kadar sade yazıldığına bakmayın. Ana karakteri anime tarihindeki en pis geçmişe sahip olan karakterlerden biri. Ayrıca animede klişe olan tek birşey bile göremezsiniz bu onu iyi kılan şey. Aksiyonu gayet dozunda ve tek oturuşta bitirebileceğiniz bir anime. Ayrıca atmosferi sizi cidden derinden etkileyecek bir anime yeri geldiğinde üzüyor, yeri geldiğinde korkutuyor, yeri geldiğinde gerilmenize sebep oluyor yani izlerken her türlü duyguyu tadabilirsiniz, tatmin olacağınızdan şüpheniz olmasın :) İzleme sırası: Grisaia no Kajitsu (1. Sezon) Grisaia no Meikyuu (Ana karakterin geçmişinin bir kısmını anlatan bir movie. Kesinlikle izlemeniz gerekiyor) Grisaia no Rakuen (Movienin sonundan itibaren movieyi devam ettiriyor ve üçlemeyi sonlandırıyor)
  7. Laden

Anime İstek ve Önerileri

Kanka bu animelerin üçü de birbirinden alakasız. Bize daha iyi anlatım sunabilirsen sana daha iyi yardım edebiliriz ?
  8. Laden

Selam, Ben Özkan.

MyAnimeList kullanmıyorum :/
  9. Saol usta, Rurouni Kenshin izleyen Türk azdır ama özdür
  10. Abi senin profildeki anime kızının gözleri neden öyle kafayı yedim
  11. Bende onun 1-10'dan gelişini monitöre kafa atarak izliyorum.
  12. Ben 1 hafta falan oyunu silmiştim o derece manyaktı ilk çıktığı zamanlar. Bir bugu vardı hatta kulelere tek atıyordu.
  13. Atarlarsa kasayı çöpe atarım
  14. Şu son gelen şampiyon yüzünden bir süre duvarları yumruklayacağım galiba. ( yanlış kişiyi alıntılamışım pardon..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.