Jump to content

Aksamov

Üyeler
  • İçerik sayısı

244
  • Son ziyareti

Aksamov kullanıcısının paylaşımları

1. Aksamov

Üye Albümü

hı, durum vaziyetini kurtarmaya çalışıyormussunuz gibi geldi de neyse tesk yinede :D onii abey arkada pc de açık olan nedir? :o
  2. Aksamov

Üye Albümü

vay arakdas bizi takan olmadı, muhabbete öyle dalmıssınız kii :blink: bakmamıs olsanızda bi iyimis deyp geçseniz içim rahatlardı ya :D
  3. Aksamov

Üye Albümü

onii bende seni gözümde daha su profildekine benzer bisi olarak hayal ediyordum, kötü anlamda degilde.. :) pek merak eden yokturda, buda ben ^^
  4. Anime izlemek için ablamın benimle dalga geçmesini göze aldım :blink: Baska bisi yok yeniyim daha :lol:
  5. e senin yaptıgın bisi yok ki o zaman :/ Amac burda yeni bisiler hazırlamak degil miydi?
  6. Baska bi forumda gördüm, mantıklı ve ilgi çekici geldi, paylasayım dedim, alıntı yapıyorum :) *** 65. bölüme kadar izledim ve uydurduğum bir teoriyi paylaşmak istedim Ejderhaların kayboluşu ile ilgili. Bildiğiniz gibi tüm ejderhalar 7 yıl önce 7 temmuz yani 777 de kayboldular hatta bir bölümde Natsu bununla ilgili şöle demişdi ''Niye tek seferde bukadar 7 var!!!'' Hepsinin aynı anda insanlardan uzaklaşmasının bir nedeni vardır elbet. Ve Phantom Lord savaşından sonra Lucy evine dönüp babasına saydırdıkdan sonra annesinin mezarına uğramışdı, mezar taşındaki ölüm yılına dikkat! ; Evet tek sefede neden bukadar yedi var Tahminim ise şu Ejderhalardan biri Layla Heartfillia nın ölümüne neden olmuş ve aynı gün içinde konsey tarafından cezalandırılmışlardır, ceza ise insanlardan uzak durmaları onlara gözükmemeleridir Ve Natsu ile ilgili bir şey kafama takıldı Natsu acaba Zeref mi? Çünkü bir bölümde Grandine Ignel in yanına gidip Natsu ile ilgili birşeyler söylüyordu ''Zeref olduğunu biliyormu'' gibisinden birşey sölemişdi. + Zeref değilse bile Natsuda birşeyler var çünkü yıldız ruhları dünyasına bile girebildi. Ve Freed in büyülü duvarındanda 80 yaş üstü olanlar geçemiyordu ama Natsu ile Gajel de geçemedi acaba ejderhalar içlerindemi yaşıyor diye düşünmüşdüm ama değilmiş. Yorumlarınızı bekliyorum
  7. 13 de ne var ki ya, sadece hazır resmin üstüne turkanime.tv eklemis gibi geldi bana :blink:
  8. Aksamov

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Fairy Tail - Laxus [Ayar oldum adama ya]
  9. Aksamov

En Çok Sevdiğiniz Film

Aklımdan geçenlerin hepsini tek tek saymıssın :o
  10. tek resimle girme gibi bi sart yoktu hatırladıgım kadarıyla, digerinide koyamazmısınız?
  11. 2 denecik çalışma yaptım, 1. si pek kapağa benzemedi :) Heer bişileriyle bana aittirler ^_^ 1. 2. (Bundaki yazıyı bulundugu fotodan kopy-paste yapması bile ugrastırıcıydı, resimler yine alıntı ama fon tamamiyle bana ait :blink: )
  12. Aksamov

İtiraf Köşesi

Küçükken gizlice sürüge makinasının ucunu cıkarır, calıstırıp üstümde gezindirirdim ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.