Jump to content

Aksamov

Üyeler
  • İçerik sayısı

244
  • Son ziyareti

Aksamov kullanıcısının paylaşımları

1. Aksamov

Pollux geri döndü.

Hoşgelmişin Tunç. Pollux görünce tanıyamadım bir an, var mıydı ki geri döndü dedim, imzan saolsun ^^
  2. Aksamov

Film ve Dizi Replikleri

"Biz racon kesmeyiz, kafa keseriz" -_-
  3. Bilgisayarlar teorik olarak olsa da asla şiir yazamayacaklar.

4. Daha Çin kurulacak yahu, 5-10 bölümde her yeri fethedecek değiller ya, gelir 3. sezon.
  5. Dizimag gitti, Dizifa gitti. Animelerde telif hakkı olayı yok dimi? Türkanime'den de olmayalım..

1. veritas

veritas

Shonen jump geliyormuş kaptın lan siteyi diye :D

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

onlar diziler,filmler dolayısıyla warner bros tarafından kapatılıp suç duyurusunda bulunuldu, animelerde olmaz böyle şeyler tahminimce :P

3. Super Otaku

Super Otaku

inşallah olmaz

6. Aksamov

One Piece Türkiye RPG

Oyuncu çok sıkıntı olmaz ya, rpg kaliteli olduğu sürece, ilgilenildiği sürece.
  7. Edit: 3. sayfa olduğunu görmemiştim, fontları isteyecektim ki paylaşmışsın kb :)
  8. Aksamov

Üye Albümü

Paylaşılan bütün fotoğrafları arşivleyip ilk mesajda yayınlamak lazım ya.. Sayfa sayfa dolaşıp da fotoğraf aramak yoruyor insanı..
  9. Bayramınız mübarek ola..

10. Aksamov

Üye Albümü

Sen yine iyisin, küpeğin telif hakkı ne olacak, soruldu mu ona koyulurken? :huh:
  11. Aksamov

One Piece Türkiye RPG

Uzun zamandır OP üzerine adam akıllı bir rpg çıkmamıştı, takipteyim :)
  12. Aksamov

Japonca Dersleri

Ailecek takipteyiz üstad.
  13. Aksamov

Üye Albümü

Yeşilçam'dan kopup gelmiş gibisin, kıskandım saçları :)
  14. Sadece bu değil, paylaştığınız tüm videolar için teşekkürler, takipteyiz ;)
  15. Aksamov

2013 Sonbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

Bu baharda boşta kaldık gibi, gözüme çarpan bir Kuroko, bir de Pupa oldu. Pupa'nın afişi ilgi çekici olmuş, hayal kırıklığına uğramayız umarım.
  16. Ben tüm meyvelerin bu şekilde oluştuğu kanaatindeyim. Benim teorimde; (Hiçbir destekleyicim yok, sadece düşündüklerimi söylüyorum ^^) Bir ada çıkacaktır en son, ada da şu bilinmeyen yıllarda antik silahlarla felan, garip olaylar dönmüştür. Tüm ada bu olaylardan etkilenerek değişikliğe uğramıştır bitkileri vesayre. Sonrasında bu bitkilerden yiyenler, kullanılan silahların, aletlerin güçlerini kazanmıştır gibisinden. Adadan alınan her türlü meyve çevresindeki olaylardan etkilenebiliyordur. Dolayısıyla herkes bu adaya, bu güce sahip olmak istiyordur. büyük hazineden kasıtta o dur..
  17. Aksamov

Eğlenceli Siteler

Ellerin dert görmesin, 1 saatimi aldılar bitmedi daha iniyorum sırayla :) nedeni.com'a çok takıldım, özellikle şu çok hoş ya paylaşmak isterim; Soru: Asansör düşerken zıplasak ne olur? Cevap: Düşünün ki, asansörünüz bozuldu ve 60-70 km/saat, yani saniyede 18 metre hızla düşüyor. Siz de son saniyede yukarı zıplıyorsunuz. Yukarı zıplamanız olsa olsa saniyede 4-5 metre hızla olabilir. Yani siz yine de yaklaşık saniyede 13-14 metre hızla yere düşmeye devam ediyorsunuz. İster saniyede 18 metre, isterse 13 metre hızla yere düşün, sonuç fark etmez. Sizi yerden kazımak zorunda kalabilirler. Lütfen panik yapmayın, asansörü tutan tek bir kablo değildir, en azından 5 veya 6 kablo vardır. Bu kabloların her biri tek başına asansörün ağırlığını taşıyabilir. Diyelim ki, bu kabloların hiçbiri görevini yapmadı, asansörü durduracak bir başka fren donanımı daha vardır. Hatta bazı asansör boşluklarında ilaveten yaylı veya yağlı, hayati tehlikeyi önleyecek özel sistemler de bulunur. Bu sistemlerin hiçbiri çalışmazsa yine de iyimser olmaya çalışın, hiç olmazsa hayatınızda bir kere, hiçbir katta durmadan doğrudan zemine inmiş oluyorsunuz!
  18. Shoukoku no Altair'de bizi, her ne kadar çok hata olsada bizim kendimizi gösterdiğimizden çok daha iyi göstermişler Bkz: Muhteşem Yüzyıl The Labyrinth of Magic'de ki ler moğol sanıyorum bende Barış'ın dediği gibi One Piece'de Edward Newgate bizden, bıyığından belli zaten :) Oda'nın röportajında da geçiyordu Ayrıca, Japonlar Türkleri seviyorlar ya yanlış düşüncelere kapılmayın
  19. Aksamov

Free!

Erkeklikle namussuzluğu fena halde karıştırıyorsun Gunslinger. Ben bir müslüman olarak, sadece dinimin gereklerini yerine getiriyorum. Dini değerlerimi kişisel değerlerimden üstün tutmak, senin lugatında erkeklikten çıkmak oluyorsa, varsın öyle olayım sorun değil benim için.
  20. Aksamov

Free!

Her türlü kişiye, kesime açık bir forumda tanıdık, yabancı ayrımı yapmak kadar saçma birşey var mı? Her an herkesin gelip fikirini beyan edebileceği, her türlü paylaşıma açık bir ortamdayız. Sen ne düşünürsen düşün, böyle bir ortamda benim kendi fikrimi öne sürmeme saygısızlık diyemezsin. Ayrıca, korku kategorisiyle ecchi kategorisini karşılaştıramazsınız siz. "Korku filmi izleyip de korku filmlerini sevmemek" tarzı bir örnek verirdim size ama forum ortamına uygun kaçmaz şimdi. Gunslinger, o oranı hangi araştırmaya, hangi belgeye dayanarak söylüyorsun öğrenebilirmiyim? %90'ı müslüman bir ülkede yaşıyoruz. Dünya sırf sen ve senin gibilerden ibaret değil? Her neyse, konuyu daha fazla baltalamayalım.
  21. Aksamov

Burçlar!

Gerisini okumaya gerek duymadım ^^
  22. Aksamov

Free!

1 Yıl oluyor aynı forumdayız, çok darıldım açık konuşayım :P Neden öyle düşündün ki? Ben ecchi izlemeyen biri olarak, izleyen herkesin az buçuk sapık olduğu kanaatindeyim :mellow: Not: Bayansız anime izlememekle ecchi severliği birbirine karıştırmayalım..
  23. Aksamov

Free!

Ecchi nin kelime anlamı zaten sapıklık.. Ayrıma gerek yok, ecchi izliyorsan şayet, sapıksındır. Ha biraz hafifletirsek, sapıklığa yatkınlığın vardır da diyebilirik :)
  24. Bıktım Trakya'nın neyi varsa hepsinden. Yarın Trabzon'a uçuyorum. Hayde...

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

bana heryer trabzon :P

2. Aksamov

Aksamov

Yok valla sözde kalıyor o. Türkiye'de hiçbir yer bir Trabzon olamaz :)

3. ByBesgen

ByBesgen

Rize daha g

25. Aksamov

Free!

Ben animeye anime demem, animede bayan olmadıkça -_-
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.