Jump to content

Aksamov

Üyeler
  • İçerik sayısı

244
  • Son ziyareti

Aksamov kullanıcısının paylaşımları

1. Aksamov

Pokemon XY Tv Serisi Duyuruldu

Zamanında Pokemon, Yu-Gi-Oh!, Beyblade bilir izlerdik sürekli. 7'den 70 e ailecek oturur takip ederdik. Yugioh'da, Beyblade'de o zamanki seriyi noktaladılar, zirvede bıraktılar, efsaneleştiler ama ben bu pokemonun yapımcılarını anlayamıyorum. Gittikçe daha da gözden düşürüyorlar, daha da basitleştiriyorlar.. Yahu bi rahat bırakın şu Ash'i. Az izin verin büyüsün çocuk. Farklı yüzlerle, farklı kişilerle, farklı zamanlar ve farklı mekanlarla devam edin edecekseniz..
  2. Aksamov

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

1. Seinen 2. Seinen 3. Seinen 4. Seinen 5. Shounen
  3. Aksamov

Haziranda da Fiiller bizi bekliyor.

Buyrun cenaze namazına.. Dalga mı geçiyorlar? 3-5, hadi 10-15 derken.. Çok abarttılar çok!
  4. Aksamov

Zekice Kurgulanmış Animeler

Death Note, tabii ki. Zetsuen no Tempest olabilir belki. Code Geass da denebilir.
  5. Telefonumu servise verip eski telefona dönünce ne büyük hamallık yaptığımı anladım. Yemişim akıllısını.

1. Amazon

Amazon

1110i kullanıyorum radyosu, hesap makinesi, çalar saati var daha ne olsun :)

2. Paprika

Paprika

Müzik dinleyebiliyorsan ve konuşabiliyorsan bence başka özelliğe sahip olmasına gerek yok. :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Ne varsa eskilerde var...tarih ilerledikçe eskiler özlenir önemi anlaşılır...diye bir felsefik konuşma yaptım :D

6. Yahu ilk 3 bölümle ilgili herhangi birşeyden bahsetmemişsin ki, bitirdikten sonra yazsaydın ne değişeçekti ^^ Kova konusunda katılıyorum yanlız. Bizler genelde mantıkçı, saf ve ezilen rollerinde oynarık :)
  7. Aksamov

One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor

Hepsi Amerika'nın oyunları, çekemiyorlar caponları. Geçmiş olsun Oda abey -_-
  8. Aksamov

One Piece Neden Sevilmez?

One Piece sevilmemesinin başlıca nedeni, "Ön Yargı" bu su götürmez bir gerçek. İlk bölüme giriş yaptığımızda, adam daha başlamadan koymuş kafasına oradan buradan duyduklarıyla, kolu uzayacak da dağı taşı delecek "saçmalık" gibisinden. Neyse, başlangıcı yapıyoruz. Çizimler tamamen alışılmışın dışında olduğu için, kendisini yine şartlıyor kişi, "çizgifilmlerden farkı ne?". Bırakmak için fırsat kollamıyor mu zaten, 4-5, belki 10-15bölüm dayanamadan kaçıyor çoğu kişi. Zorlayıp devam edenler, sabrediyor 50 bölüm, olmadı 60 bölüm, e hadi 70 olsun 80 olsun.. Arcların uzunluğundan ve ilk 100 bölümde ki aksiyon azlığından pes edip vazgeçiyor. -Aslına bakarsanız, bu durum, tüm uzun serilerin ortak problemidir, Naruto olsun, Bleach olsun.. Değişen sadece aksiyonun başlayacağı vakit oluyor. Naruto da misalen, belli bir yere gelene kadar, 2-3 bölümde bir bıraktım, zorlayıp geri döndüm ancak şu 40 larda gelen sınav bölümlerinden itibaren yerime oturamadım. "500 Bölümdür bir hazineyi bulamadılar" denilmiş. Hazinenin bulunabilirliğini geçiyorum, o apayrı bir konu. Eğer ki böyle bir hazine var, bulunabilecek se adamların bu seriyi 10-20 bölümde de bitirirlerdi. Tüm serinin konusu zaten bu, hazineyi bulunduğunda seri sonlanmış olacak yani. Buna takılmayın siz Allah aşkına, Bkz. Naruto'da, herif 500 bölümdür arkadaşını geri döndürecek de hokage olacak.. Not: Naruto'dan örnekler veriyorum, sevmediğimden değil yanlış anlaşılmasın. İki seriyi de güncelde takip ediyorum. Yanlızca, OP karşıtlarının çoğu Naruto fanatiği durumunda, ondan kaynaklı yani :)
  9. Animeleri filme çevirmemek lazım ya, çok farklı dünyalar. Zaten bu caponlar film sektöründe pek birşey beceremiyorlar, beklentiyi yüksek tutmamalıyız.
  10. " Nerde o eski Trabzonspor? Selçuklar, Buraklar... " diye düşündüğüm zaman Galatasaray'ı izliyorum... Ordalar.

1. LeornKayn

LeornKayn

Umut ile Enginide unutmamak lazım :D Trabzonspor'a yazık o kadar emek oyuncuları getir şampiyon ol sonra hepsi dağılsın...

Not:Beşiktaşlıyım

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Aslında eski trabzonspor oldu önceki gibi 8-9. oluyor :)

Not: Beşiktaşlıyım :)

3. Aksamov

Aksamov

Eski Trabzonspor ve 8. lik, 9. luk mu? :) Bizi şampiyon yapan eski Trabzonspor, bu yıl Galatasaray'ı da birinciliğe taşıdı..

11. Aksamov

İtiraf Köşesi

Anneler günü hediyesi için Buff alayım dedim, hoşuna gider. İnternet üzerinden siparişi verdim ancak sonrasında farkettim ki beş parasızım. Eey nedeyim, çaresiz kalınca anneme alacağım hediyenin parasını anneme ödettim..
  12. Kurgu hoş, karakterler hoş da, ya olaylar çok yavaş ilerliyor, ya da bölümler çok kısa. 6 Bölümdür sadece hapishaneden çıktığını, takımı kurmaya çalıştığını görüyoruz. Bunun dışında gerçekten okuyucuyu kendisine bağlıyor. Tebrik ederüm :)
  13. Aksamov

En Zeki Anime Karakterleri

Öncelikle, L - Death Note, Dr. Vegapunk - One Piece ve Shikimaru - Naruto Son olarak da benim favorim, Bilgiç - Beyblade ^^
  14. Aksamov

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum, tüm kedigillerden iğreniyorum.
  15. "You are bottom of the my islands."

16. Konusu ilginç geldi, başlıyorum şimdi de, şeyi merak ettim. Kişilik özellikleri burçlarla uyumlu mu, rastgele mi?
  17. Gözlerin Gözlerimi Gözlerimin Gözlediği Gibi Gözleseydi Güzel Gözlerinle Gözlerim Gözgöze Gelirdi.

1. Haruka

Haruka

Vııışşş.

18. Aksamov

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

Btoom! - Düşünmeden önerebileceğim sayılı seriden birisidir, ilk 10'da da yer aldı ancak pek izleyicisi yok. Çok daha iyi yerleri hakediyor. Bleach - Sürüyle hayranı var da, ben anlamıyorum valla ne zevk alıyorsunuz.. Olayları çok uzatıyorlar, en basitinden; adamın şu 3 günde doğru kılıcı bulması şeysini, 20-30 bölüm uzattılar. Eline aldığı sahte çıkıyor arkadaş çok fena bıktırıyor. Ayrıca mekanlar hep aynı, o da sıkıyor.. High School Dxd - İğrençti bana sorarsanız, zar zor geçirdim bölümlerini, hoş konusu da olmasa, hiç çekilmezdi.
  19. Aksamov

anime lakabınız

Her ne kadar Lokman dedirtsemde (Güzel Denizkızı) , şuan-şu sayfada Cengiz'i kullanacağım (Küçük Zombi)..
  20. Aksamov

2012 En iyi İlk 10 Anime

Btoom daha iyisini hak ediyordu :huh:
  21. Aksamov

Resim Odasını Böyle Süsledik ^.^

Eey son seneniz degil mi sizin, ne diye uğraşıyorsunuz :)
  22. Aksamov

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

Naruto tarafından öldürülür diye düşünüyorum, itachi'yle sohbeti boşa değildi bana sorarsanız. Edit: Flood için özür. Söküp atacağım ttnet i..
  23. Aksamov

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

Naruto tarafından öldürülür diye düşünüyorum, itachi'yle sohbeti boşa değildi bana sorarsanız.
  24. Aksamov

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

Yavaş ol kardesim, ne bu hiddet? Tartışma yeri olmadığının herkes farkında, sadece sonuçlarla ilgili, konudanda sapmadan yorumda bulunuyoruz. Nedir bu her konuda kendini gösterme çabaları?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.