Jump to content

kurbagaaaa

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

kurbagaaaa kullanıcısının paylaşımları

1. kurbagaaaa

epey yalnızım

reis saydıklarının bazılarını biliyorum bazılarını bilmiyorum ama çoğunu zaten benim sistem kaldırmaz AC2 yi kasa kasa bitirdim ac3 kaldırmadı , tlou ve tomr raider , witcher falan oynamayı çok istedim ama olmadı kasa patates :D
  2. kurbagaaaa

epey yalnızım

myanimeliste sadece listeler ve bilgi için bakıyorum ama hesap açıyorum şimdi
  3. bana dememişsin pardon :D
  4. abi valla super saiyaman-saiyagirl koyacaktım ikisi birden gözükmüyor gözükenlerde de dosya boyutundan kabul etmiyor , bence gayet güzel gözleri var nolmuş ki :D
  5. evet ya hala çok saçma bi karakter 1-10 gitse bile latede tfde klavyeye kafa atarak herkese çok fazla vuruyor
  6. viego bana çok duvar yumruklattı tank main biri olarak :d
  7. hayır daha mordeye 15.ci buffu atacaklar
  8. kurbagaaaa

epey yalnızım

kurbağa gardaşım ya :D yapmam o zaman öyle şeyler iste yeter sen ahahahha
  9. kurbagaaaa

epey yalnızım

devrimcileri çok fazla araştırdım kitaplarda zaten tarih ilgim 2.dünya savaşı ile başladı ordan lehistan- moskova-ıskandinav savaşlarına kadar gittim , önerin varsa eksik etme :)
  10. kurbagaaaa

epey yalnızım

bende memnun oldum dragon ball çok izleyen yok tr de sanırım
  11. kurbagaaaa

epey yalnızım

saygı duydum kral neler yapmışın sen ya :D , heavy rain beyond two souls falan çıkarken ben daha ilkokulluydum reis baya iyi hatırlıyorum tüm gün burak oyunda orkun ışıtmak falan izliyodum yt türkiye falan efsaneydi , isaacta ben baya şanssız oyuncuyum ya hep birşeyim eksik oluyor samson mainim zaten hasarı hallediyorum , oynadığım en iyi hikaye bazlı oyun fahrenheit ve murdered soul suspect bunlara benzeyen önerin varsa eksik etme reis :)
  12. açıkçası bir aralar ben de almanca ile ilgileniyordum ama 8.sınıfta sınav değil ortam peşinde koştuğumdan şuan berbat bi lisedeyim bu yüzde sadece ingilizce görüyorum , internetten almanca öğrenmeye çalışıyordum ama devam ettiremedim çünkü erkenden pes ettim , henüz B1 deydim
  13. kurbagaaaa

epey yalnızım

nerede aktifsen , instagram falan farketmez benim için yapacak daha iyi birşeyim olmadığından sosyal medyalarda aktif oluyorum
  14. kurbagaaaa

epey yalnızım

evet animenin çizgi film olmadığını düşünen herkes yoldaşımdır :D , discord kullanıyorsan ekleyebilirsin takılırız oyun falan oynarız izlediğimiz ortak anime falan varsa tartışırız hoş olur :)
  15. öyle yuvarlanıp gidiyoruz işte napalım , senin nasıl gidiyor?
  16. kurbagaaaa

epey yalnızım

Hoşbuldum
  17. kurbagaaaa

epey yalnızım

kötü olmuş ya ben de o olaydan sonra uzun süre adam gibi oyun oynayamadım sistem çöp olduğundan bir süre lol'e mahsur kaldım ama para biriktirip dandik bir kart aldım 20fps de olsa eu4 oynayabiliyorum , üzülme dostum bu zamanlar da geçer her ne kadar bilgisayar piyasası şu an ultra kazık olsa da bakarsın çaresine :)
  18. iyiyim kral takılıyorum öyle , sen nasılsın onu sormalı :)
  19. kurbagaaaa

epey yalnızım

evet ilk tarihe ilgi duymaya başladığım zamanlar çok tarih oyunu arıyordum , eu4u keşfedince tüm gün oynadım , aralıksız 4 hafta eu4 oynadığımdan ekran kartını yakmıştım çünkü crack oynadığımdan save alıp çıkamıyordum bende hiç pcyi kapatmamıştım :,) o zaman crackler sorunsuz değildi işte napalım . iyi geceler kral.
  20. Hoş buldum...
  21. pegasusejder hocam , açtığım konuya yazdığınız hoş davet üzerine geldim :) çok fazla aktif olmayabilirim ama elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağım
  22. merhaba , adım kerem en sevdiğim anime dragon ball'dur 2014ten beri defalarca bitirdim tüm serileri ile ama asla sıkılmadım :D . tokyo ghoul ve clannad da izledim 2006lıyım , lol , mc hoi4 & eu4 , binding of isaac , south park ve call of duty oynarım yani genellikle singleplayer hikaye bazlı oyunlar , tarih ve edebiyat severim ve kitaplarını okurum discord : KURBAĞA DEĞİLİM#4922 , foruma yazdım ama kimin umrunda olacaksam...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.