Jump to content

klasik anime enjoyer

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

klasik anime enjoyer kullanıcısının paylaşımları

1. selamlar saygılar, öncelikle merhaba ben Ahmed, uzun süredir yks'ye hazırlanmaktan etrafımda konuşacak çok kimseyi bulamıyorum, hazır tatile girmişken belki buradan yeni dostlar ile tanışırım diye bu forumu yazıyorum, belki iyi insanlarla tanışırım diye umut ediyorum. bir ihtimal şu garibanın yüzünü güldürelim diye düşünüyorsanız forum kısmında çok aktif değilim, eğer olur da konuşup tanışma fikri size cazip gelirse discord linkim; Ajan m, p değil#8615 orada nispeten daha aktif olabilirim. ilgilenen arkadaşlarla tanışmak için sabırsızlanıyorum :) sürş-ü lisan ettiysek affola...
  2. merhabalar anime izleyen dostlarım, uzun zaman önce benzer bir yazı yazmıştım ama o zamanlar uygulamaya pek aşina olmadığım için geri yanıt vermemiştim kimseye. o yüzden tekrardan benzer bir yazı yazıyorum; öncelikle ben ahmed 16 yaşındayım ve ilk yazdığım yazıya kıyasla biraz daha fazla anime izleme fırsatı buldum aynı zamanda aşırı dercede futbol hastasıyım eğer olurda geri dönüş yapamassam lütfen bana discord üzerinden yazarsınız hesabım da bu ❅Alex Hunter#8615 umarım iyi insanlarla tanışabilme olanağı sunar bu forum....
  3. Selamlar ben ahmed, 15 yaşındayım ve animelere daha yeni başladım bu arada çevremde pek dostum olmadığı için kendime yeni dostlar arıyorum discord isimim ❅Alex Hunter#8615; bu arada ağır futbol hastasıyım anime olmasa bile futbol hakkında konuşabiliriz :)) bide şöyle çok uzun olmayan ve pek bilinmemiş güzel anime biliyorsanız tavsiye etsenize :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.