Jump to content

ulquiorra_schiffer

Kayıtlı Üye
  • Content Count

60
  • Last visited

2 Followers

About ulquiorra_schiffer

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/26/1990

Profil Bilgileri

1. içigo mu karizmatik? te allam :D bleachin gelmiş geçmiş en karizmatik üyesi ulquiorra schiffer dır.
  2. boa yada jinbeyi tayfaya yakışmıcak kadar düzgünler bence:D umarım yeni bilmediğimiz bir karakter olur.
  3. içigo ,inoue bleachteki tüm kaptanlar,narutodaki fazla nazlı saske ,fazla salak sakura,bi türlü potansiyel güçlerini göremediğimz kakaşi de sinir etmeye başladı ve "madara"yak allahın adamıyak ne ayaksın uyuz oluyorum sana
  4. Öyleymiş biliyordum da belki bir iki tane şansıma çıkar dedim çıkmadı :D
  5. Çok çok çok sevenler ,bunu iş yaşamına taşımak istiyenler için güzel bir tercih olabilir ciddi paralar da kazanabilir dünya çapında :)
  6. Kimler antalyada bu pazar buluşuyoruz hadi bakalımm :)
  7. Antalyada olanlar varsa buluşup anime geceleri düzenleyebilirz :)
  8. Nihilizmin öncülerinden biricik espadamın ismi :D (Bleach)
  9. Derginiz gerçekten bol içerikli,güzel ve animeyi herkese tanıtır bir şekilde hazırlanmış.Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ettim.Şimdilik Online devam etmesi mantıklı olmuş çünkü Animesever sayımız oldukça az gönül isterdi ki böyle kuşe kağıtlı,koklayabiliceğimiz:D koleksiyonumuz olabilecek, dokunabileceğimiz bir dergimiz olsun ama daha erken sanırım bunlar için =)
  10. -Naruto Shipuuden de Gai ile kakashi takımın Gaarayı kurtardıktan sonraki eve dönüş sahnesinde, Gainin ,Manyeku Sharinganını çok fazla kullanması sebebiyle yorgun düşen kakashiyi sırtına alması ve bu şekilde koşma yarışı yapması,bunun üzerine Leenin bunu bi antreman sanıp Nejiyi sırtlamak istemesi :D -Jiraaya öldükten sonra onun bıraktığı mesajı çözme işine girerken Kakashinin okuduğu romandan faydalanıldığı bölüm -Naruto da sasuke,sakura ve narutonun kakashinin maskesi ardındaki gizemi çözmeye çalıştıkları bölüm -Naruto ile Sasukenin bir tür donuk çakra ile ellerinin birbirne yapışması bölüm
  11. naruto shippuuden iyice saçmaladı sona doğru dün bitirdim mangasını bende hey allam brezilla dizisi sanki hiç olmadı bu tobi hikayesi hiç beğenmedim hiç.daha sağlam bi neden bulabilirlerdi tobi için .
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.