Jump to content
  • Create New...

ulquiorra_schiffer

Kayıtlı Üye
  • Content Count

60
  • Last visited

2 Followers

About ulquiorra_schiffer

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/26/1990

Profil Bilgileri

Facebook

• Facebook
    http://www.facebook.com/BeeTleBumM
  1. içigo mu karizmatik? te allam :D bleachin gelmiş geçmiş en karizmatik üyesi ulquiorra schiffer dır.
  2. boa yada jinbeyi tayfaya yakışmıcak kadar düzgünler bence:D umarım yeni bilmediğimiz bir karakter olur.
  3. içigo ,inoue bleachteki tüm kaptanlar,narutodaki fazla nazlı saske ,fazla salak sakura,bi türlü potansiyel güçlerini göremediğimz kakaşi de sinir etmeye başladı ve "madara"yak allahın adamıyak ne ayaksın uyuz oluyorum sana
  4. Teori 3 olası görünüyor zaten Madarayı bi tek Sasuke yenebilir o da Narutonun yardımıyla. Ama Naruto ölmesin yaw.Gerçi Naruto animesini güzel kılan acı olaylardan biri de bu.Ölenlerin de olması.Öyle "haydi sevgi çemberi olalım kimse de ölmesin" tarzında değil.Bence Narutoya yakışır bir final olacak:) (bu arada teori 1 de olası ama İtaçinin dünya barışına yaptığı şey yeter artık sıra narutoda.Naruto baş karakterse kendi iradesiyle başaracak bişileri.O yüzden o karga olayı çoktan sonlandı,kullanıldı diye düşünüyorum.Daha da ısıtıp önümüze koymazlar herhalde
  5. Öyleymiş biliyordum da belki bir iki tane şansıma çıkar dedim çıkmadı :D
  6. Çok çok çok sevenler ,bunu iş yaşamına taşımak istiyenler için güzel bir tercih olabilir ciddi paralar da kazanabilir dünya çapında :)
  7. Kimler antalyada bu pazar buluşuyoruz hadi bakalımm :)
  8. Antalyada olanlar varsa buluşup anime geceleri düzenleyebilirz :)
  9. Nihilizmin öncülerinden biricik espadamın ismi :D (Bleach)
  10. SASUKE çok yakışıklısın ama seni ANLAMIYORUM bir türlü :D
  11. yamato yalan oldu kim vurduya gitti adamcağız :D madara ortalığı madara ederken kimsenin umrunda olmaz artık garibimin

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.