Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

77
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Ohayou_Kerem kullanıcısının son zaferi 2 Haziran 2021

Ohayou_Kerem en beğenilen içeriğe sahiptir

Ohayou_Kerem hakkında

• Doğum günü 08/12/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2292 profil görütülenme

Ohayou_Kerem üyemizin başarıları

1. Günaydın :D Oh afiyet olsun :D Günaydın sana da
  2. İyidir senden naber? Tüm gececilere iyi geceler diliyorum.
  3. Selam Zoro naber?
  4. İyidir ben de teşekkür ederim :D Şükür iyiyiz be :D Staj evraklarını doldurdum, mail attım okula, cevap bekliyorum şimdilik. Selamlar hoş geldin :) Nasılsın?
  5. Herkese günaydın :D Nasılsınız?
  6. Ohayou_Kerem

Herkese Merhabalar

Selamlar Halil, hoş geldin foruma, umarım keyifli vakit geçirirsin :D Muhabbet mekanına mutlaka uğra :)
  7. Hahaha bilirim bilirim :D Resmi konuşmanın kitabını yazmıştım burada, pegasus beyin uzun uğraşları sonunda normal konuşmaya döndüm :D Selamlar herkese, gececiler burada mıdır acaba? Bu arada neden hala rütbem newbie yahu ayıptır :( @Ari01 Yazmışsın sana da cevap verememiştim kusura bakma. İyiyim ben de teşekkür ederim. Dersler finaller bitti, bir dönemi daha noktaladık şükür :D
  8. Herkese iyi akşamlar :D Umarım gününüz güzel geçiyordur. Nasılsınız?
  9. Haha iyi yapmışsın. Boş ver paran cebinde kalsın :D Teşekkür ederim :) Ayh öldüm valla, bu neymiş ya, yapış yapış olduk. Oo @Gorkito beyfendi, sizi discord harici bir yerde görmek çok hoş :D Hoş geldin.
  10. İyi yapmışsın iyi iyi. Ben de bayadır uğramıyordum. Boş bırakmamak lazım buraları. Aah ah, Steam indirimleri :D Benim alıp da oynamadığım çok oyun var, o yüzden tutuyorum kendimi :D İyidir ben de, finaller açıklanıyor ufak ufak, birazcık canımı sıkıyor ama olsundu :D Artık okuldan kafamı kaldırabildiğim için bir tık rahatım ama bu sıcaklar mahvediyor beni :D
  11. @Pseudohomophylus Animenin Türkeç adından tahmin etme kısmında Krallık'a yine Krallık demişim niye öyle dedim ben de bilmiyorum :D Gece yazmıştım kafam gitti herhalde :D
  12. İyi akşamlar herkesee Ooo @Freesia sen de buradaymışsın nabersin bakalım :D
  13. Selamlar herkese, finaller sonunda bitti, tekrardan forum mesaimiz başlıyor :D İyisinizdir umarım
  14. Herkese iyi geceleer
  15. Selam Zoro :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.