Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

77
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Ohayou_Kerem kullanıcısının paylaşımları

1. Günaydın :D Oh afiyet olsun :D Günaydın sana da
  2. İyidir senden naber? Tüm gececilere iyi geceler diliyorum.
  3. Selam Zoro naber?
  4. İyidir ben de teşekkür ederim :D Şükür iyiyiz be :D Staj evraklarını doldurdum, mail attım okula, cevap bekliyorum şimdilik. Selamlar hoş geldin :) Nasılsın?
  5. Herkese günaydın :D Nasılsınız?
  6. Ohayou_Kerem

Herkese Merhabalar

Selamlar Halil, hoş geldin foruma, umarım keyifli vakit geçirirsin :D Muhabbet mekanına mutlaka uğra :)
  7. Hahaha bilirim bilirim :D Resmi konuşmanın kitabını yazmıştım burada, pegasus beyin uzun uğraşları sonunda normal konuşmaya döndüm :D Selamlar herkese, gececiler burada mıdır acaba? Bu arada neden hala rütbem newbie yahu ayıptır :( @Ari01 Yazmışsın sana da cevap verememiştim kusura bakma. İyiyim ben de teşekkür ederim. Dersler finaller bitti, bir dönemi daha noktaladık şükür :D
  8. Herkese iyi akşamlar :D Umarım gününüz güzel geçiyordur. Nasılsınız?
  9. Haha iyi yapmışsın. Boş ver paran cebinde kalsın :D Teşekkür ederim :) Ayh öldüm valla, bu neymiş ya, yapış yapış olduk. Oo @Gorkito beyfendi, sizi discord harici bir yerde görmek çok hoş :D Hoş geldin.
  10. İyi yapmışsın iyi iyi. Ben de bayadır uğramıyordum. Boş bırakmamak lazım buraları. Aah ah, Steam indirimleri :D Benim alıp da oynamadığım çok oyun var, o yüzden tutuyorum kendimi :D İyidir ben de, finaller açıklanıyor ufak ufak, birazcık canımı sıkıyor ama olsundu :D Artık okuldan kafamı kaldırabildiğim için bir tık rahatım ama bu sıcaklar mahvediyor beni :D
  11. @Pseudohomophylus Animenin Türkeç adından tahmin etme kısmında Krallık'a yine Krallık demişim niye öyle dedim ben de bilmiyorum :D Gece yazmıştım kafam gitti herhalde :D
  12. İyi akşamlar herkesee Ooo @Freesia sen de buradaymışsın nabersin bakalım :D
  13. Selamlar herkese, finaller sonunda bitti, tekrardan forum mesaimiz başlıyor :D İyisinizdir umarım
  14. Herkese iyi geceleer
  15. Selam Zoro :D
  16. Günaydınn :D
  17. ahahaha :D Duygularımız karşılıklı Başla bakalım. Sana güveniyorum Ooo süper :D 3 kişi taşırız oyunu :D
  18. Hahaha :D Şu an bilgisayarımda yüklü değil ama eğer sen de oynuyorsan neden olmasın :D Yüklerim oynarız beraber :D Her zaman müsait olamasam da, oynarız arada :D
  19. HAHA :D Bana da çok çalış diyordun bir de halbuki çok ayıp :D Yakışmadı Kadir bey cık cık cık. Neyse sen halledersin sana güveniyorum ben Evet ya forum çok tatlı bir yer <3 Burada olmak müthiş. Ayrıca sizlerle tanışmak da paha biçilemez :D
  20. İyidir ben de Discord'da arkadaşlarla sohbet ediyorum :D Şu aralar izleyecek tatliş romantik anime bulamıyorum. Bir tık ara vereyim diye 2 Broke Girls adında bir sitcom buldum, sardı şimdilik onu izliyorum. Ha bir de LoL'e tekrar başladım (evet... ne yazık ki...). Şimdilik finaller ve ödevler bitene kadar çok şey uğraşamam gibi. Sen nabaysun?
  21. Haha olsun :D Geç olsun güç olmasın. Mesajlarınızı okudum, keyfiniz yerinde gibi :D İyilik sağlık benden de :) Finallerim hala bitmemiş olsa da, en baba dersler bitti sayılır. Azcık yatıp dizi izleyecek vakti buldum. Vakit varken buraya da damladım hemen :D Sen neler yapıyorsun? Mezuniyet ne alemde? Eee boşuna OHAYOO KEREM değiliz :D Evet evet, şimdiye kadar gayet güzeldi aslında. Şu an için hocaların merhametine kaldık bakalım :D
  22. x OOOO - HAAAAAAA - YOOOOOOOOOOOOOOOOO gozaimas :D Nabersiniz?
  23. Haha gerçekten mi? Kusura bakma öyleyse, şu aralar hem buraya az uğradım, hem de başım az kalabalık. Çok teşekkürler :D
  24. Ergo'nun biraz karanlık bir atmosferi var ya. Şu aralar giremedim o evrene yani. Hikayesi çok çarpıcı olacakmış gibi hissettiriyor ama dediğim gibi çok giremedim evrene şu an için. Oregairu çok tatlıydı. İzlediğim en farklı animelerden biriydi kendisi. 3 sezon toplam, ilk sezonlar biraz komedi ağırlıklı, git gide duygusala doğru kaçıyor ama romantizm son sezona kadar çok ön planda değil. Ana karakterin olaylara bakışı, geçmişte yaşadıkları, olayları çözme biçimi, hepsini çok sevdim :D En sevdiği tarafı da, hiçbir karakter birden bire değişmiyor, her şey yavaş yavaş oluyor ama yine de ilk sezondaki ana karakter ile son sezondaki arasında belirgin fark olduğunu görüyorsun. Hele 3. sezonun son iki bölümü <3 Ne hissettiğini anlıyorum. Aynı şekilde, şu an okulum ilgi bekleyen sevgili gibi tamamen her şeyi bırak benimle ilgilen diyor. En azından az kaldı. Sonrası zaten yaz tatili. Ha gayret diyelim :D Evet hocalarımı ben de kınıyorum... :( Haha şarkılar için teşekkürler. İlk şarkının ismi manidar gerçekten :D
  25. Anime izlemeye devam ediyorum. Ergo'ya devam edemedim :D Başka bir zaman şans vereceğim kendisine. Oregairu'yu izledim, hala biraz etkisindeyim. Ders aralarında sürekli bir iki bölüm anime izliyorum kısacası hemen bitiveriyor. Onun haricinde herhangi bir şeyle uğraşmak için istek ve vaktim yok, zira final haftasında bile ödev vermeye devam eden hocalarım var. Sen neler yapıyorsun?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.