Jump to content

ybo

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

170 profil görütülenme

ybo üyemizin başarıları

1. ybo

Anime İstek ve Önerileri

teşekkürler
  2. ybo

Anime İstek ve Önerileri

teşekkürler
  3. selamlar, bu ara romantik, okul, yaşamdan kesitler, komedi, dram karışık olan animelere baya sardım. Baya bir araştırdım fakat alttaki örneklerdeki gibi anime bulamadım. Sizlerden öneri almak için foruma kayıt oldum. Toradora, The Pet Girl of Sakurasou, My Teen Romantic Comedy, Teasing master takagi San, Golden Time, Bunny Girl Sepnai tarzı romantik/dram/komedi anime arıyorum. kafama göre bir türlü anime bulamadım. önerileriniz var mı?
  4. ybo

Anime İstek ve Önerileri

Teşekkürler, izlemeye başlayacağım.
  5. ybo

Anime İstek ve Önerileri

Gördüm fakat pek trailerinden ısınamadım ama bakacağım. Cevabın için teşekkürler. Toradora-Golden Time tarzında çizimi olan, karakterlerin birbirine olan güveninin yavaşça oluştuğu, yeri geldiğinde dramatik sahnelerin olduğu, yeri geldiğinde komik sahnelerin olduğu bir anime arıyorum.
  6. ybo

Anime İstek ve Önerileri

selamlar, bu ara romantik, okul, yaşamdan kesitler, komedi, dram karışık olan animelere baya sardım. Baya bir araştırdım fakat alttaki örneklerdeki gibi anime bulamadım. Sizlerden öneri almak için foruma kayıt oldum. Toradora, The Pet Girl of Sakurasou, My Teen Romantic Comedy, Teasing master takagi San, Golden Time tarzı romantik/dram/komedi anime arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.