Jump to content

DragonSparowSenpai

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

DragonSparowSenpai üyemizin başarıları

1. DragonSparowSenpai

High School DxD 5. Sezon Haberleri

okuldan bitikten sonraki yaşamlarını anlatıcak son sezonu izlediysen rias okuldan mezun oldu rias olmadan okul hayatı devam etmiyecegi için okuldan sonraki kısmı anlatıcak uyarlancagı manga seriside okuldan sonraki yaşamları anlatıyor
  2. DragonSparowSenpai

Başka bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim
  3. DragonSparowSenpai

Bencede çok fazla cildi var buda bi Naruto hikayesine döner diye tahmin ediyorum 2002 beri yayında Naruto dxd bizi baya bekleticek ama değer
  4. DragonSparowSenpai

Ben hayatımda büyü okul fantastik şeytan shuonen dram romantik echhi yi bu kadar iyi harmanlayan başka anime bilmiyorum
  5. DragonSparowSenpai

reis bende kalpten yaz başları diye tahmin ediyorum
  6. DragonSparowSenpai

keşke gelse adam akılı anime kalmadı piyasada
  7. DragonSparowSenpai

iyi kız ama biraz sadist :D
  8. DragonSparowSenpai

bazı söyletiler var knk çıkana kadar haberimiz olmıycak büyük ihtimal baktıgım her sitede tanıtım veya fragman olmaksızın çıkacağı söyleniyor önemli değil bende başkalırdan bilği almaya çalışıyorum şu ara animeler hızlanmaya başladı baku no hero 5 sezongibi bende bu yaz ayında çıkacagını düşünüyorum ama belide olmaz bende bu yaz ayında çıkacagını düşünüyorum ama belide olmaz
  9. Merhaba arkadaşlar şu anda benim ve nerdeyse tüm dünyada hayranları olan dxd animesi hakında internete araştırmak çok zor bende düşündüm burada bildiklerimiz birbirimize aktarırsak daha hızlı olur benim bildiklerim 1-tanıtım,fragman veya belli bir çıkış tarihi vermiyceklermiş (5 sezon kesin gelecek) 2- Normalde 2020 yılın yazında çıkması panlanlanıyordu ama mağlum korana(sade evdede tutmuyor bütün sinema sekterünü batırdı) yüzünden ne zaman çıkacağı beli değil ama bazı kaynaklar 2021 yaz sezonu yazıyor(kesin değil) 3- okul yaşamlarından sonraki hayatlarını anlatılacak bunlar benim bildiğim ve açıklan kesin bilgiler eğer bi yanlışlık filan yaptıysam düzeltin ve sizinde bildiğiniz bilgiler varsa paylaşırsanız sevinirim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.