Jump to content

3442SLayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

3442SLayer kullanıcısının paylaşımları

1. https://www.turkanime.net/anime/hortensia-saga mesela bundan örnek vereyim final vermiş yeni sezonu geliyor mu gelimyor mu genel olarak bir sitesi yok bazılarını yayınlamıyorlar animenin adını yazıp google ye cıkan bağlantıdaki siteye girip orda yazıcaktır çıkcak mı cıkmayacak mı diye mesela bu final vermiş ama yeni sezonu var bağlanılı animeler yazıyor oraya tıklayıp da çıkıp çıkmadığını görebilirsin
  2. olur benim için hiç sorun değil tab2 bekliyorum büyük bir merakla rica ederim her zaaman
  3. hoş buldum tab2 çizimlerini paylaşırsan görüşlerimi beyan ederim anlatırım yanlışlarını söylerim kendi yaptıklarımı paylaşmayı sevmeyen bir insan olduğumdan paylaşmadım hiç bir yerde sadece elimde duruyorlar kendime özel kalmasını seviyorum acıkcası ışık gölgeye kadar ilerledi isen çizimin temelini elde etğini düşünüyorum oran ortantıyı da sürekli yakalıyorsan olmuş demektir bunları ilerletmek istersen sanala yönelmeni tefsiye ederim güzel sanatlarda okumak evet ortamı hoştur kaptırıp yapabilirsin ama lise de bunu yapmak çok kötü olduğunun kanağıtındayım söylemiştim zaten bunun yerine kursa gitmek daha mantıklı 2 saat öğretse bile gerisini öğrenci yapıyor sürekli ben okulumda dersi olmasına rağmen sanaldan öğrendim anormal bir şekilde öğretmiyorlar sağlıklı bir şekilde ben bunu gördüm üstüne derslerden geri kalıyoruz hemde tonlarca konudan üni sınavları için aşırı derecede kötüdür bir öğrenci için daha fazla uzatmayım yardımcı olabileceğim bir konu olursa olurum iyi eğlenceler
  4. 3442SLayer

Merhaba buralarda yeni biriyim

ben naruto ile başladım ondan sonra code geass a devam edip tokyo ghoul ile devam etmiştim kültürünü o kadar fazla bilmene gerek yok anime içeriğinde hepsini anlatır anlaman gereken kısımlarda genelikle zaten 1 sene sonra animesizlik nasıl hissetircek merak ediyorum açıkcası isminin anlamı hoşmuş duymadım yinede kuranda geçtiğini senden duydum sayılır sana uygun değilde sen beğen yeterli ya
  5. evet biraz yaptım da zaten ama çok aşırı yetersiz ve şu an da yok gibi bir durum var ortada coronadan dolayı daha da kötüleşti zaten
  6. olur fark etmez öylesine derecesiz takılıyorum zaman kaybı maksat
  7. pek imkanım yok umut konusunda düşüğüm bu konuda yurt dışında her iş için açık var sadece daha azına yönelirsem daha yüksek miktar kazanc demek olduğunu düşünüyorum
  8. canın saolsun en azından döndün
  9. selam valorant oyununa girecem konuşcak kimse olmadığı için burdan sorayım dedim gelmek ister misiniz iyi kötü oynamanız önemli değil maksat oynayalım sıkılmadan
  10. 3442SLayer

Merhaba buralarda yeni biriyim

hoş geldin rüveyda ismini ilk defa duyuyorum anlamını sorabilir miyim ? keşke senin gibi baştan başlayip animeleri izleyebilisem tekrar izleyince o keyfi vermiyor hepsi zamanla farkına varırsın çok beğenip tekrar izleyince hazını alırsın bazılarında hiç alamıyorsun maalesef istediğin anime türü yada başka şey istersen yardımcı olurum
  11. evet tonlama biraz öyle işin temeli çizim kısmı olduğundan benim için daha çok öyle tabi tonlama işi yapamayan insan için aşırı sıkıcıdır diye düşündüm aslında ondan dolayı öyle dedim tonlama kısmına fazla takılırsak üzer zamanla diye düşünüyorum normal çizimleri bıraktım çünkü bundan ekmek çıkmaz dedim pc üzerinden devam ediyorum bende animasyon programları yada 3d programlarına yönelcem kariyer hedef olarak pek hali hazırda yok maalesef benim istediğim bölüm burada aşırı az ve can sıkıcı bu durum bende şirket projeleri ile yurt dışına çıkcam benim yaptığım alan yurt dışında çok fazla acık var ve dolduramıyorlar az insan bu işle ilgileniyor yetenek isteyen bir alan çünkü
  12. bence devam edebilirsin daha fazlasını da yapabilirsin resimde türkiyede iş bulmak bir öğretmenin atanması gibi bir şey yapıyorsun ama olmuyor yinede teşekkür ederim saol
  13. ortan ortantıyı bilirsen daha rahat olur sıkılmazsın çizerken tonlarken biraz sıkabilir tabi ama çizerken sorun çekmezsın ne yapacağını bildiğinden sıkılcağını düşünmüyorum
  14. aslında evet ama tafsiyelerle fazla ilerleyemezsin diye düşüyorum birisi gösterirse ve seni izleyip tafisiye verirse daha hızlı ve daha verimli olabilir
  15. evet öğrenebilirsin neden olmasın ben kendim öğrendim sadece orda herkes çiziyor diye daha çok çizme duyusu elede ettim ilk ölçü almayı bilmen gerekli oran ortantı çizim için çok önemlidir matamatiksel çizim öğrenmen senin için daha iyi olacaktır anime gibi şeyler çizeceksin mutelemel sadece zaten
  16. bence insanlar ın hepsi çok iyi olmasada teknik bilgiyi bilerek yapabilir diye düşünüyorum bende ki yetenek sadece bunu alıp biraz daha geliştirmem sadece büyütülcek bir durum değil sende yapabilirsin yani hoş buldum
  17. gittiğini pek düşünmüyorum gideri var işte peki senin ?
  18. bilmiyorum zamanla belli olur ön yargılı yaklaşmamak için burdayım
  19. böyle yerlere pek olumlu bakamıyorum o sıcaklığı göremiyorum nedense bu yüzden biraz olumsuz bakıyorum
  20. aslında biraz başlasan bitirsen hoşuna gider zamanla ben ilk yılımda 100 den fazla resim yapmışımdır ve hepsi olan dışı derece de hatalı idi pp imdeki ilk özendiğim resimlerden birisidir bulup çizmiştim aynısını mesela sende yapabilirsin bence biraz gayret edersen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.