Jump to content

Suki

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Suki kullanıcısının son zaferi 24 Ağustos 2022

Suki en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Suki üyemizin başarıları

1. Pek roblox girmiyorum ama tabii eklemeni çok isterim :)Adım nehodilge
  2. teşekkürlerr Pega abi :)) tabii, en yakın boş zamanımda giricem. Girince yazarım.
  3. Tabii, çok isterimm.Ve evet birileri keşke büyüyebilse :DD
  4. Geçen senelerde roblox üzerinden parkur yapmayı deniyordum, pek başarılı olduğunu söyleyemem ama uğraş işte :D Ve haklısın Pega abi :) ama küçüklerin gönlü olsun madem, 5 deyiverelim :D
  5. Hiçte bile, seninle yaşıt olmayı kabullenemiyorum. Küçüksün sen bıcırık kirpi Rica ederimm,ve ben de sanmıyorum @kirpii'den büyük olduklarını. @kirpii kaç yaşındaydı bende unuttum sahi. Belki 5-6 hadi zorlasan 7 yaşında falandır
  6. Biraz öyle oldu,büyüyemedik pek ama olsun.Ve ben yabancı kalmışım biraz buralara. Geç olsun güç olmasın,hayırlı olsun Pega abi.Ve kaçıncı sınıflara eğitim veriyorsunn?
  7. Aaa pega abim meslek edinmiş,sanki büyüdük mü ne :DD
  8. haha bıcırsın da ondan Hoş buldumm
  9. Hoş buldum tekrardann :DD
  10. Teşekkürlerr, hoş buldum tekrardan :)
  11. Aynıyım desem yeridir, bu sene liseye geçiyorum hafif onun heyecanı da var. Ve haterini unutmamana çok sevindim :DD
  12. Döndüğümde olmamandan korkuyordum. Nasılsın Pega abi , hatırladın mı beni?
  13. Uzun bir zamandır yoktum, tekrardan selammm:)
  14. İyi gidiyor ya Pega abi,artık sıkıldım biraz. LGS senem pek forumla ilgilenemiyorum ama yazın sık sık olacağım buralarda :D. Bu arada sen nasılsın ? :)
  15. selamlarrr,uzun zamandır yoktum bir bakayım dedimm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.