Jump to content

TShujin

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

TShujin üyemizin başarıları

1. TShujin

Ani-ka Fansub

Adımızı Değiştirdik Önceki ADımız Touhou Fansubdu.
  2. TShujin

Ani-ka Fansub

Anime Güncellemelerimizi bu adresten takip edebilirsiniz..
  3. Fansubumuzu açmış bulunmaktayız. Şimdiden vatana millete hayırlı olsun. Doğal olarak takım topluyoruz eğer ilgilenenler varsa aramızda görmekten mutluluk duyarız. Alımlar aşağıdaki listedeki gibi olacak. En azından şimdilik. Desteklerinizi bekliyoruz. Çevirmen Alımı - AçıkEncoder Alımı - AçıkEditör Alımı - KapalıUploader Alımı - KapalıModeratör Alımı - AçıkÇevirmenler İçin Aranan Kriterler; İyi seviye İngilizce yada Japonca bilgisine sahip olma.Türkçe'ye hakim.Haftada en az bir bölüm çeviri yapabilecek zamanı olan.Grup çalışmasını seven.- Kriterlere uyan arkadaşlar bana Ö.m göndererek başvuru yapabilirler.Encoderler İçin Aranan Kriterler; Karaoke ve altyazı düzenleme konusunda bilgili.Türkçe’ye hakim.Haftalık en az birkaç bölüm encode yapabilecek.Avs temeli olan ( Şu ve şu konuları inceleyebilirsiniz.)İyi bir bilgisayarı olan. (İşlemci modeli başvuruda belirtilmeli!)Grup çalışmasını seven.- Kriterlere uyan arkadaşlar bana Ö.m göndererek başvuru yapabilirler.- Mod. olmak isteyen arkadaşlar bana ö.m atarak gereken süreci başlatabilirler... Touhou Fansub
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.