Jump to content

5555

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

321 profil görütülenme

5555 üyemizin başarıları

1. Arkadaşlar merhaba, var olan bir konu tekrar açıldığında direk siliniyor mu, yoksa konuyu açan kişiye var olan konu iletilip öyle mi siliniyor
  2. part 2 gelene kadar spoiler yememeyi başarabilecek miyim bakalım hehehe
  3. yok görmemiştim, cevabın için teşekkürler:) bitmemesine sevindim :D
  4. Arkadaşlar selam, Attack on Titan bitirdim az önce kafam karıştı, devam edecek mi bitti mi?
  5. Japonya'da 2 hafta kalabilmiştim ama aşık olmuştum ülkeye, bildiğin refah kelimesini yaşayan örneği, japonya'da 2 yıl(tokyo), almanya'da(berlin) 2 yıl, ingiltere'de(londra) 2 yıl, ibiza'da bi 10-15 yıl yaşadıktan sonra Kanada'ya yerleşebilirim:D
  6. 5555

( 03 / 03 ) Shingeki no Kyojin: Lost Girls

Az önce lost girls serisini izledim, ana hikayeden kısmen bağımsız bu tarz bir yapıt.. resmen o dünyanın içine çekiyor seni, o kasabada o barda oturan biri oluyorsun:), ve emeğiniz için teşekkürler, sanırım artık aktif biri değilsin ama @Sinsine 10/10 puanlık bir seri izlememe vesile oldunuz! arigato xD
  7. 5555

LoL anime çıkarıyor?!!

15 yıllık dota oyuncusu olarak(yazıya dökünce korkunç gözüktü) lol ün dotanın netflix serisinden sonra böyle bir adım atması şaşırtmadı lol ( ama oyun olan değil ) XD
  8. Emeğiniz için teşekkürler:)
  9. manga okuyan arkadaşlara bir sorum olacaktı, manga okurken müzik dinliyor musunuz? dinliyorsanız ne tür
  10. 5555

Demon Slayer: Mugen Train

Bugün turkanime.tv de izledim, oldukça keyif aldım ara ara gözlerim dolmadı desem yalan olur.
  11. 1 el unrated gelebilirim, evde 3 farklı dizi izleniyor ping 900 olma ihtimali yüksek :))
  12. merhaba hoş geldin Kadir, hobin ve uğraşların çok hoş, bilgisayarımda valorant yüklü ama pek iyi değilim bakarsın ileride oynarız:D
  13. merhabalar, https://mangakakalot.com/ bu siteye bir göz atmanı öneririm. Ayrıca https://hakuneko.download/ bu uygulama sayesinde çeşitli platformlardan ''mangakakalot gibi '' manga indiripte okuyabilirsin. Çok fazla site ismi vermek istemiyorum forum kurallarına aykırı olabilir, çok katı kuralları var sanırım bu forumun :D telefonuna indirebileceğin uygulamalarda mevcut daha fazla seçenek istersen özel mesaj yolu ile ulaşabilirsin bana.
  14. umarım görürüz, heyecanlandırıcı bir haber
  15. 5555

Selamlar

Hoş bulduk teşekkürler, hahahaha :) evet bu anlama da geliyor ben de ilk seferinde garipsemiştim :D fakat bu 5'ler başka bir şeyden :D sanırım pek aktif bir forum değil burası biraz bakınma fırsatı buldum izlediğim animeyle ilgili pek bir konu yok :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.