Jump to content

exdegie

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

exdegie kullanıcısının paylaşımları

1. herkese hayırlı iftarlar
  2. üzücü :'))
  3. hoş bulduk :) daha erken girecektim ama bi ara site bakıma girdi ondan bu saatlerde anca girebildim
  4. ben iyiyim,kafa dağıtmaya çalışıyorum sen nasılsın?
  5. merhaba,son sezonu izlemedim ama bildiğim kadarıyla part 2'si gelicek tekrar yazdım öncekinde aşağıdaki gizle seçeneğini denemek istemiştim,gördün bilmiyorum tabi
  6. 2 saat sonra görsem de mesajını, ben de dersler bittiği için anlık olarak oturuyorum birazdan test çözmeye başlıcam
  7. Aaaa ben farklı anlamışım o zaman, neyse öyle konuşmak eğlencelidir,benim de artık alışkanlık oldu neredeyse her cümlem kinayelidir,bu yüzden genellikle ne söylediğimi insanlar anlamaz :') benzer geldi de söyleyeyim dedim-
  8. ben de iyiyim,enerjiğim derslere giriyorum falan ve bu resmiyete ne gerek var :D biraz öyle oldu gibi, ben de dediğim gibi iyiyim,anlamadığım bir şekilde de enerjik gibiyim sanırım bayramdan dolayı :)
  9. Günaydınn Nasılsınız?
  10. iyi,normal ya senin? :)
  11. şimdi öyle hissetmesem de gelecekte sanırım öyle olucak :'D hehehe tekrar teşekkürler
  12. teşekkürler,bilemiyorum etrafımdaki herkes büyük olunca endişe ediyorum yaş söylerken falan ama tabiki doğru o da gün gelicek ben de 20'li yaşlarımda burda olucam :) teşekkürler,söyleyince üstümden bi yük inmiş gibi oldu aslında
  13. tamamdır,liseye hazırlanıyorum.. bilmiyorum yaş fazla mı küçük ama napalım artık-
  14. küçüğüm ben ya ama eğitimden sıkıldığım kesin
  15. pek çalışkan olduğum söylenemez ama idare ediyoruz yani ;)
  16. aslında hoca şu an test çözdürüyor ama ben önceden yaptığım için boş boş oturuyorum diyebilirim
  17. aaaa görmemişim pardon,ben de iyiyim ders dinliyormuş gibi yapıyorum pek bir değişiklik yok yani günaydınn ;) sen nasılsın ben de sorayım bari
  18. Nasıl gidiyor :)
  19. Günaydın
  20. exdegie

SİLİNDİ

ben de yeniyim ve sanırım benden daha uzun bir süredir buralarda takılıyorsun ama hoş geldin ileride çok karşılaşıcaz gibi bir his var içimde bu yüzden iyi anlaşalım
  21. exdegie

Merhabalar,yeni katıldım :)

Hoş bulduk,teşekkürler :)
  22. Sosyal ve tecrübeli bir izlenim veriyorsun o yüzden takip ettim denilebilir
  23. exdegie

Hoş bulduk,forumu daha iyi anlamaya başladım ama sorum olursa artık size emanetim teşekkürler :D
  24. exdegie

Hoş bulduk,Teşekkürler :)
  25. Hoş bulduk. Yanıtın için teşekkürler :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.