Jump to content

burakwoz

Kayıtlı Üye
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Reputation Activity

 1. Beğen
  burakwoz reacted to Gallardo for a status update, Cowboy Bebop opening One Piece Water Seven & Enies Lobby versiyonu. Gördüğüm en i   
  Cowboy Bebop opening One Piece Water Seven & Enies Lobby versiyonu. Gördüğüm en iyi Cowboy Bebop opening uyarlaması olabilir.
   
 2. Beğen
  burakwoz reacted to Gallardo for a status update, Bir insanın hayata daha adım atar atmaz kendisinin içinde bulunduğu maskeli balodan h   
  Bir insanın hayata daha adım atar atmaz kendisinin içinde bulunduğu maskeli balodan haberdar edilmesi çok önemlidir. Aksi halde karşılaştığında anlayamayacağı ve tahammül edemeyeceği, hatta şaşkınlıktan donup kalacağı birçok şey vardır; ve aslında en uzun ömürlü olanlar onlar olacaktır. Alçaklığın gördüğü himaye, erdemin çektiği aldırmazlık, hakikate ve büyük yeteneklere tahammülsüzlük hatta garazkârlık, bilim adamlarının kendi sahasındaki cehaleti, halis mamullerin neredeyse her zaman aşağılanması ve sadece sahtelerin baş tacı edilmesi böyle bir şeydir. 
  Gençler bu maskeli baloda elmaların balmumundan, çiçeklerim ipekten, balıkların kartondan yapılma ve istisnasız her şeyin bir oyun ve oyuncaktan ibaret olduğunu mutlaka öğrensinler. Birbirleriyle ciddi ciddi iş yapma azmi içerisindeki iki insandan birinin sahte mallar tedarik ettiğini, diğerinin de bunun karşılığında ona sahte paralar ödediğini zamanında onlara söylemek gerekir. (Arthur Schopenhauer)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.