Jump to content

burakwoz

Kayıtlı Üye
    45
  • Last visited

• Days Won

3

Reputation Activity

1. Beğen
    burakwoz reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yok ben serbest bırakmıyorum hiç, şımarıyor hemen.
    Kolay gelsin yiğidim.

Ben de pek matah bir şey olduğunu hatırlamıyorum.  Ben ikna oldum :) 
    Abim seviyordu ya sanki Kütahya'yı :D 

Onlar kazanamazsa özele yazdırıyorlar hemen, para çok bunlarda...
    Oooo iyi geceler hocam. İyiyim kardeşim, sen nasılsın? Neler yapıyorsun?
  2. Beğen
    burakwoz reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyisinden günler olmak üzere günaydın o zaman. :D Nasıl gidiyor, hangi rüzgar attı buralara? :D 
  3. Beğen
    Ahaha sağ olasın, genelde güzel geçiyor da bazen yorabiliyorlar. :D 
  4. Harika
    burakwoz got a reaction from pegasusejder in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Teşekkürler yüce honos 
  5. Beğen
    burakwoz reacted to pegasusejder in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @burakwoz doğum günün kutlu olsun kardeşim, tam zamanında gelmişsin foruma. :D Nice sağlıklı, mutlu ve başarılı senelere inşallah. :) 

@Mücahidem Şehide-i Cahide senin de geçmiş doğum günün kutlu olsun, gözümden kaçmışsın kusura bakma. :/ Nice sağlıklı, mutlu, başarılı ve hayırlı senelere inşallah. :) 
  6. Beğen
    Kolay gelsin. :D Neler yapıyorsun? Ben de iyiyim, part-time öğretmenlik işiyle uğraşıyorum, çocuklar her hafta şaşırtabiliyor beni. :D Onun haricinde iş arayışları devam ediyor. :D 

Misal dün bir öğrencimle şöyle bir diyaloğum oldu;
    -Hocam dersin bitmesine kaç dakika var
    -10 dakika kaldı
    -Hocam ben çok yoruldum devam edemiyorum artık
    -Hadi hadi 10 dakika daha zorla kendini
    -Olmuyor hocam devam edemiyorum, yapamıyorum artık... (10 yaşında çocuk meğer hayatın yükünü taşıyormuş :D ) 
    Oooo kolaylar gelsin, zor iş sizinkisi. :/ Ben de iyiyim, çocuklara ders anlat falan sürdürüyoruz hayatı, onun haricinde iş arıyorum, öğrenmeye devam falan, bir de Unity anlatıyorum bir yerde, öyle gidiyor. Öğrenci detayı yukarı tarafta bulabilirsin. :D 
    Artık nasıl bıcırsan uyuşturucu bile işlemiyor sana. :D Aman konuşunca ne oluyor sanki bu hayatta? :D Sen o kadar büyüdün mü ya? :D 
    Ooooo hoş geldin, selamlar. :) 
    Ben de bir gün döndüğümde kendimin olmamasından korkuyorum. :D Biricik hater'ımı nasıl unutabilirim? :D İyiyim çok şükür, sizin yaşlarınızda ki afacanlarla uğaşıyorum hemen hemen, öyle gidiyor hayat. :D Sen nasılsın, neler yapıyorsun?
    Sana da huzurlu günler Zoro, nasılsın, nasıl gidiyor?
  7. Beğen
    Ahahaha o kadar da abartıya gerek yok, sadece boş boş takılıyorum. :D Nasıl gidiyor?

@Kemankech keman kardeş senin nasıl gidiyor?
  8. Beğen
    Ooo hoş geldin kardeş, nasılsın?
    Ahahaha kendinin farkında olman gayet iyi. :D Seninkiler de korkulacak kadar varmış şimdi, korkmakta haklısın. :D İnsanın ağzına bir şeyler sokup iş yapıyorlar, yani aslında korkulacak bir şey. :D Senin minnak kolun en fazla ne kadar olabilir ki? :D 
  9. Beğen
    burakwoz reacted to Kemankech in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Geçmiş doğum günün kutlu mutlu olsun.

Hoş geldin kaderdaşım.

Sıfırlarken nasıl bozmuş olabilirsin ya? İçini açmıyorsun bir şey etmiyorsun yani. Yoksa açtın mı?

Dövlet bubaya da slogan olarak attım, bizim için yeni bilgisayar almanız daha iyi dedi.

Dolar olmuş 17 lira. Bu devirde bilgisayar alınmaz.
  10. Beğen
    burakwoz got a reaction from Aechee in En çok hangi anime eşyasını istersiniz   
    Hasır Şapka 

Alın Bandı(özellikle çizik olanlardan)
    Katana ( şimdiye kadar gördüğüm her animedekini) 
    Kaneki'nin maskesi 
    Güzel hanımefendilerin figürleri 
    Alucard'ın tabancaları 

Bir sürü animede görüp şuan aklıma gelmeyen çok güzel elbiseler vardı. Erkek veya kadın kıyafeti olması fark etmeksizin hepsine sahip olmak isterdim bak. Giymesem, giyemesem bile asardım duvara. 

11. Beğen
    burakwoz got a reaction from sakurazozo in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    I'm just sleep and eating snacks in home and  little bit sıck but fine thanks. 
  12. Beğen
    burakwoz got a reaction from sakurazozo in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Selamlar canlar nasılsınız 
  13. Beğen
    burakwoz reacted to jensjskeks in Upload isteği   
    Kanojo okarashimasu serisinin Petiti var onun çevirisini göremedim istek olarak yazıyım dedim Myanimelistlink: https://myanimelist.net/anime/42867/Kanojo_Okarishimasu_Petit
  14. Harika
    burakwoz got a reaction from Ari01 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyiyim. Hatta süperim. Yaklaşık bir, bir buçuk ay önce kedim evden kaçmıştı onu buldum geçen gün harikayım  
  15. Beğen
    burakwoz got a reaction from ShamR in Gördüğü tüm kedilerin fotoğrafını çeken bir kedisever   
    Hoş geldin. Yardımcı olacağım bir şey varsa her zaman yazabilirsin. İyi forumlar 
  16. Beğen
    burakwoz reacted to Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ben buradayım, asıl sen nerlerdesinn. :)
    Ev taşıyoruz işler yoğun , arada uğrayıp selam veririm ama. 

İyi gecelerr. 
  17. Harika
    burakwoz got a reaction from Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Çok teşekkür ederim hepinize büyüklerimin ellerinden öper yaşıtlarımın yanaklarından ısırırım 
  18. Beğen
    burakwoz reacted to Elimiel in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hahaha biliyordum 
    Yaaa ben de ısınamadım 24 yılda işte :D Olur tabiii 
  19. Beğen
    Öğrenmenin zamanı gelmedi mi? :D 
    Ay utandım. 

Günaydın herkese. :) 
  20. Teşekkür
    burakwoz got a reaction from sienceal in Selamlar Dostlarım   
    Hoş geldin. İyi forumlar 
  21. Beğen
    Hahaha olur beklerim. :D 
    İyi gibiyim, olmaya çalışıyorum, öyle işte. 
  22. Beğen
    burakwoz got a reaction from Elimiel in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Olur tabiki ederim 
    Nolsun ya oturmacalar. Orda nasıl havalar ? 
  23. Beğen
    burakwoz reacted to Kemankech in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hayırdır oyun mu zorluyor? Yardım edebilmek isterdim ama şu anki cehaletimle ancak köstek olurum :'3
  24. Beğen
    burakwoz got a reaction from Mustafa Colt in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    Biraz aradım ama bulamadım özür dilerim.  Eğer bulursan bana da haber ver lütfen merak ettim.
  25. Beğen
    burakwoz got a reaction from pegasusejder in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Çok teşekkür ederim hepinize büyüklerimin ellerinden öper yaşıtlarımın yanaklarından ısırırım 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.