Jump to content

KingT0shi

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

KingT0shi üyemizin başarıları

1. Hikayemizin ana karakteri Kaguma adlı lise 2. sınıf öğrencisi olan bir kızdır. Kaguma'nın hayatı monotondur ailesi öldüğü için belli bir geliri yoktur. Yaptığı tek şey her gün okula gidip gelmektir arkadaşı olmadığındanda pek konuşkan biri değildir. Bir gün okuldan dönerken bir öğrencinin motosikleti olduğunu görür kendisinin hoşuna gitmiştir ve bir motosikletçiden 2. el Honda Super Cub almıştır ve ilk kez orada gülmüştür. Öncelikle spoiler vermeden kısa bir özet yapmaya çalıştım. Studio Kai tarafından yapılmış bir anime bu stüdya yeni kurulmuştur fazla yaptığı anime yok şuan animedeki çevre çizimleri fazlasıyla başarılı özenle yapılmış emek harcanmış. Karakter çizimleri olarak gayet başarılı ama yüz ifadeleri karakterin havasını çok değiştiriyor. CGI olarak pek iyi denilemez animede az yer kaplıyor fakat uzun süreli olursa animeyi izlenmez kılabilir. Hikayeye gelirsek öncelikle orjinal bir fikir bana göre daha önce bu tarz anime görmedim açıkçası özenle hazırlanmış bir hikaye duyguları fazlasıyla anlatabilen sürükleyici olmayan fakat izleniş ve benimseyiş olarak inanılmaz bir anime Kendi Fikirlerim: Slice of life animelerini çok seven biri olarak fazlasıyla beğendim umarım karşılığını görür ama sanmıyorum, özellikle bu sene ve geçen seneye göre aksiyon tarzı animelerin sosyal medyanın katkısıyla çok fazla izleyicisi oldu ve bu nedenle slice of life tarzı animeler eskisi kadar izlenmemeye başladı (istisnalar var tabiki) özellikle yeni çıkan bu animeler pek popülerliğe sahip olamayacağa benziyor. (ilk kez böyle yazılı bir inceleme yapıyorum hatalırımı mazur görün lütfen)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.