Jump to content

Bag Of Bones

Kayıtlı Üye
    17
  • Last visited

• Days Won

1

Reputation Activity

1. Üzgün
    Bag Of Bones reacted to agg1401 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hayattan bunalıyoruz sanki.

2. Teşekkür
    Bag Of Bones got a reaction from Sasaki Kojiro in Anime İstek ve Önerileri   
    Merhabalar, aklıma gelenleri yazdım. Çoğu popüler animeler zaten,  aralarında izlemedeklerin varsa bir göz atmanı öneririm. İyi forumlar iyi günler  

Bende bu aralar Claymore'un mangasını okuyorum, güzel ilerliyor. :D

Dorohedoro
    Vinland Saga
    Kingdom
    Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
    Hellsing ultimate
    Chainsaw Man
    Darker than Black
    Rurouni Kenshin
    Trigun
    Akame ga Kill!
    Ao no Exorcist
    Soul Eater
    Houseki no Kuni
    Dororo
    Goblin Slayer
    Gangsta
    Vampire Hunter D

3. Harika
    Bag Of Bones reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hmmm mevcut kitaplarımı eritirsem bunlara da bir bakarım. :) Evet evet genel olarak güzeldi. :D 
  4. Harika
    Bag Of Bones reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Başta garip olup sonradan enerji patlaması yaşayan sana selam olsun. :D Ben de iyiyim ya, youtube video serimi bitirdim, şimdi freelance işe odaklanıyorum, Sherlock Holmes serisinin de 2-3 kitabı falan kaldı o da bayağı azaldı. :D O animeyi merak ediyordum, madem bu kadar övdün bi ara izleyeyim bakalım. :D 
  5. Üzgün
    Bag Of Bones reacted to Sasaki Kojiro in Anime İstek ve Önerileri   
    Teşekkürler önerilerin için, hepsini izledim :D galiba çok anime izlediğim için artık sevdigim türde anime bulamayacağım :(
  6. Beğen
    Bag Of Bones got a reaction from Kemankech in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ben de yeni yılınızı kutlarım efendim, önümüzdeki yıl çok daha iyi geçer umarım. 
  7. Beğen
    Bag Of Bones reacted to Elimiel in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İnşallah. Temennimiz bu yönde 
  8. Beğen
    Bag Of Bones got a reaction from Elimiel in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ben de yeni yılınızı kutlarım efendim, önümüzdeki yıl çok daha iyi geçer umarım. 
  9. Beğen
    Bag Of Bones reacted to Elimiel in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hepinize mutlu yıllar dilerim :) 
  10. Beğen
  11. Beğen
    Bag Of Bones got a reaction from Nones in ( 01 / 01 ) Josee to Tora to Sakana-tachi   
    Teşekkürler
  12. Beğen
    Bag Of Bones reacted to Nones in ( 01 / 01 ) Josee to Tora to Sakana-tachi   
    Anime Adı: Josee to Tora to Sakana-tachi
    Anime Türü: Dram, Romantizm, Yaşamdan Kesitler
    Bölüm Sayısı: 01 / 01
    Yapım Yılı: 2020
    Çevirmen: Beratcan Çifci
    Redaktör : Ruze
    Encode: Nones
    Görüntü Kalitesi: 1080p
    Özet: Büyümenin ana tema olduğu gençlik draması, üniversite öğrencisi olan Tsuneo ve tekerlekli sandalyeye mahkum olan hayalperest Josee'yi konu alıyor. Josee, (ismi Françoise Sagan'ın Wonderful Clouds kitabındaki baş karakterden esinlenmekte) Tsuneo ile tesadüfen tanışmadan önce neredeyse tüm gününü kitap okumak ve çizim yapmakla geçiriyordu. Ama sonra gerçek dünyayla yüzleşmesi gerektiğine karar verdi.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Sign In or Sign Up TAÇE Discord Sunucusu

13. Beğen
    Bag Of Bones reacted to Nones in ( 01 / 01 ) Josee to Tora to Sakana-tachi   
    Seri aslında altyazı düştükten birkaç gün sonra tamamlandı ancak bizler Blu-ray versiyonunu bekledik. Fakat aksilikleri bununla bitti mi? Hayııır. Blu-ray çıktı çıkmasına da bir de altyazı ile zamanlama sorunları vardı, ona el atmak zorunda kaldık. Derken elbette filmi farklı aralıklarla en az 5 kez izlemiş birisi olarak beni çok zorladığını itiraf etmeliyim. Bunu neden yazdım diyecek olursanız çünkü zor arkadaşlar. Ortada emeklerimiz ve elbette harcadığımız ciddi zamanlar var. Bunu bu seri bana çok fazla hissettirdi. Sizlerle de paylaşmak istedim.

Elbette teşekkürlerime serinin çevirisini yapan sevgili çevirmenimiz Berat arkadaşımızla başlamak istiyorum. Kendisine filmi dilimize kazandırdığı için teşekkür ediyor ve sabrından dolayı tebrik ediyorum. Seri yayınlanana kadar kendisinin az başını ağrıtmadım
    Sonraki teşekkürüm ise Sena arkadaşımıza. Bu son redakte projesiydi. Bu seri başta olmak üzere Taçe adına verdiği bütün emekler için teşekkür ediyoruz.

Josee to Tora to Sakana-tachi Movie eklenmiştir. İyi seyirler. İyi arşivler.
  14. Harika
    Bag Of Bones reacted to lelouch43 in Türkanimetvye girince tema siyah oldu.   
    çok teşekkürler .oldu
  15. Beğen
    Bag Of Bones got a reaction from lelouch43 in Türkanimetvye girince tema siyah oldu.   
    Sağ üsteki ay simgesine tıklaman yeterli. Gündüz modundan gece moduna geçerken de aynı yöntem
  16. Harika
    Bag Of Bones reacted to Nays in Anime İstek ve Önerileri   
    Pardon benim kafa gitmis Aksiyon yazmısım normalde Adventure yazacaktım ama önerilerin için teşekkurler.
  17. Beğen
    Bag Of Bones got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyi akşamlar 
  18. Harika
    Bag Of Bones reacted to Eyeshield in Tortuga Çeviri   
    Aaa evet bende şimdi gördüm, iyi bir haberrr :)
  19. Harika
    Bag Of Bones got a reaction from GozlukluCani in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hm telefona direknot seklinde de yazabilirim aslında ama eminim diğer insanların tepkisini görmek daha eğlenceli olur ama ya ne uzattım sakız oldu iyice puhpuh neyse kapatıyım artık konuyu zaten hafiften uykum da geldi o zaman bana iyi geceler size günaydınlar efendim dudududu
  20. Harika
    Bag Of Bones got a reaction from RockLee in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Hm telefona direknot seklinde de yazabilirim aslında ama eminim diğer insanların tepkisini görmek daha eğlenceli olur ama ya ne uzattım sakız oldu iyice puhpuh neyse kapatıyım artık konuyu zaten hafiften uykum da geldi o zaman bana iyi geceler size günaydınlar efendim dudududu
  21. Harika
    Bag Of Bones reacted to AnimeSeverler in Animeli Günler Haber (AnimeSeverler)?   
    Haber Vol 124: Bugün ki Haberimizzz:
    Bu Hafta "Overlord IV (4. Sezon) ve Yeni Filmi" Onaylandı!

Bizi "İnstagram; Animeseverlerrr" Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Haberler Diler.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.