Jump to content

Zzzz

Kayıtlı Üye
    0
  • Last visited

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Zzzz's Achievements

1. Adamın balkonuna gelecekten gelen bir gazete parçası düşüyor ve olanlar oluyor. (Hafif dedektifimsi 7 bölümcük kısacık bir manga)
  2. Hiçlik hakkında çok güzel bir şiir yazdım bunu buraya atıyorum

Yazdığım en güzel şiirdi okuduğunuz için teşekkür ederim bir yerde paylaşırken lakabını da yayınlarsanız çok mutlu olurum iyi günler?

1. Zorojuro

Zorojuro

Teşekkürler bu eser için. Çok anlamlıydı 

2. Freesia

Freesia

Çok güzel olmuş.  Hele '                            ' kısmı beni benden aldı. :D

Hiçlik demişken şu güzel şarkıyı da buraya bırakayım en iyisi. :D

Spoiler

3. sShoguNn

sShoguNn

bu daha çok "boşluk" hakkında bir şiir olmuş.

hiçlik hakkında yazılan bir şiir şu anda hiçbir yerde hiçbir zaman var olmamış bir şiir olurdu.

hatta adından bahsettiğimiz anda bile bir düşünce şeklinde bile var olsa o şey artık hiçlik olmaktan çıkıyor.

bu yüzden henüz hiç kimse tarafından düşünülmemiş bir şey hiçliktir.

3. Ama tabi bu kadar karamsar olmaya gerek yok ben benim sen sensin değil mi ? Sonuç olarak hepimiz özel varlıklarız hahaha hem de süper özel hele bu yazıyı okuyan insanlar var ya onlara takıcak sıfat bile bulamıyorum o kadar özel yani!
  4. Ben olsam kendimi ölmek üzere olan bu dünyada yaşayan milyonlarca insandan biri olarak tanıtırdım kısaca manasız ve değersiz de diyebiliriz tabi hahaha
  5. Bir kaç gündür uyurken yoğun bir baş ağırısı çekiyorum yani tam olarak baş ağrısı da denemez basınç karıncalanma ve çınlama gibi birşey tarif etmesi çok zor uykunun en derin yerinde bir başlıyor ben uyanana kadar da dinmiyor uyandıktan sonra kafamda bir boşluk bir uyuşma hissediyorum bu te gerçekten çok can sıkıcı bir durum internetten bu konu üzerinde biraz araştırma yaptım ve bunun stres kaynaklı psikolojik bir durum olduğunu öğrendim ama bana hiç psikolojik bir şey gibi gelmedi resmen kafamın içini kaşıkla oyuyorlar siz bu dururumu hiç yaşadınız mı benim durumunda ne yapmayı önerirsiniz herneyse artık ailemle konuşup bir doktora gitmenin zamanı geldi canına tak etti artık kafamın duvardan duvara vurasım geliyor buraya yazmak beni bir nebze rahatlattı sağolun varolun iyi geceler
  6. Aklıma çok değişik bir teori geldi içim içimi yedi uyuyamadım bende biraz olsun rahatlamak ve içimi dökmek için yazıyorum ha bir dakika önce bir selam veriyim hemen teorime geçiyorum selam naber tamam selamımıda verdim tek mesaj şeklinde de yazıyorum bir sıkıntı yok gibi şu anlık neyse aklımı kurcalayan teori şu ya ben tanrıysam, bu evreni sırf can sıkıntısından yarattığıysam, tanrı olduğum gerçeğini aklımdan silip bu önceden kurgulanmış evrene kendimi vakit geçirmek için attıysam bu mümkün olabilir mi ? Sonuçta diğer insanların benim gibi bilinç sahip olup olmadığı kesin değil, yani bütün evren kurgulanmış olabilir, insanlar sadece benim yaptığım şeylere tepki veren içi boş kabuklar olabilir, sonuçta tanrının güçü herşeye yeter, sırf vakit öldürmek için bu olayı milyonlarca kez tekrar edebilir. Aynı filmi unuttup tekrar tekrar izlemek gibi kullağa biraz egoistçe geliyor farkındayım ama birden bire aklıma geldi ve düşünmeden duramadım ve sizlere paylaşmak istedim Kafanızı şişirdiğim için kusura bakmayın yazdıklarınızı okuyorum o zaman ben artık yatayım o zaman iyi geceler ve günaydınlar
  7. Hm telefona direknot seklinde de yazabilirim aslında ama eminim diğer insanların tepkisini görmek daha eğlenceli olur ama ya ne uzattım sakız oldu iyice puhpuh neyse kapatıyım artık konuyu zaten hafiften uykum da geldi o zaman bana iyi geceler size günaydınlar efendim dudududu
  8. Şimdi bunu okuyanı düşünsenize günaydın yazmak için geliyor hop benim mesajlar adam şok olur tabi şimdiden özür diliyorum bu ilk ve sondu evet hm aslında çok da emin konuşmamak lazım şu an günlük tutma fikrinin büyük bir açığını buldum evet söylüyorum hazır mısınız davul sesleri alabilir miyim dumdumdum da ben bu günlüğü geceleğin karanlıkta nasıl yazıcam evet zaten zor hareket ediyorum birde kalkıp ışığı mı açıcağım yok daha neler?
  9. Aklıma deli bir fikir geldi neden günlük tarzı birşey tutmuyorum ki hem böylece sizin kafanızıda şisirmemiş olurum evet bu harika bir fikir kendimi tebrik ediyorum Aferin ben
  10. İşte öyle hm keşke birileri olsaydıda biraz yazışsaydık neyse yinede rahatladım kendi kendime yazışmak beni rahatlattı çok değisik bunu daha sık yapmalıyım
  11. İşte uyandım sonra biraz korktum açıkçası bir süre hareket edemedim yani hareket etmek istemedim de diyebiliriz hani döndüm kaldım derler ya işte öyle bir durum ardından ceraretimi toplayıp telefona sarıldım işte biraz kafa dağıtıyım diye gerisini zaten biliyorsunuz hop tak buradayım dadaa
  12. Rüya o kadar gerçekçiydiki resmen rüyada midem bulandı başım döndü
  13. Çok enteresan bir rüya gördüm onu anlatayım bari bir odadayım oda büzülüp genişliyor sürekli yer değiştiriyor nasıl anlatsam sanki oda ayni anda her tarafa dönüyor ve bende odanın tam ortasında duruyorum havada asılı halde hiç hareket etmeden resmen 3 boyutlu rüya gördüm. 3. Kişi bakış açısıyla gördüm kendimi gerçi belki de o ben değilimdir bilemiyorum yüzünü tam göremedim arkadan bakıyorum ben sanki bir oyunda bir karakteri kontrol ediyormuşum gibi
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.