Jump to content

Bag Of Bones

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Bag Of Bones kullanıcısının paylaşımları

1. Sorunlu zorunlu sorumluluk ahahaha. Evet plan yapmak işe yarıyor gerçekten, elimden geldiğince uymaya çalışıyorum. Genelde deftere yazıyorum ama bu uygulama da kullanışlı olabilir teşekkür ederim tavsiye için Zaman tutmuyorum ya ama faydalı olabilir. Daha böyle bi disiplinli Hep böyle gaza gelip sonradan gevşiyorum. Nasıl yaşamak istediğimi düşünüyorum, biraz daha böyle insanlardan uzakta kendi halinde. İnsan hep bi uzakları düşlüyor orada daha bi mutlu olacağına inanıyor nedense. Bağ bahçe ne güzel. Çalışmak lazım işte öyle böyle ahahah Dram iyi güzel de böyle içim bi cız ediyor. Öyle ya işte, daha daha nasılsın pega, oyun işleri nasıl gidiyor, jama katıldın mı bu sene, sen nasıl yaşamak istiyorsun. İyi günler, Kolaylıklar Acayip bişi ama alışmak lazım herha,l ben seviyorum hayatı ne güzel çiçek böçük ahahaha
  2. Merhabalar nasılsınız iyisinizdir inşallah, nasıl geçiyor günleriniz Ben iyiyim ya idare ediyorum bir şekilde, bugün zor bir sınavdan çıktım. Yeterince çalışmıyorum, zora gelemiyorum pek ama zorlanmadan da olmuyor işte, zorlamadan. Hayat zor çünki ahahah yani çok bi zorluğunu da görmedim hayatın yeni yeni başlıyoruz yaşamaya sanki. Kaçıyorum, acayip buraya yazmak bile kaçış. Ama tam olarak da kaçış değil zaten nasıl kaçarsın aklın başına geldi zaman yine oradasın, kendinsin yani, yaşıyorsun bu da bi acayip. Öyle ya ne yapayım işte, hala kitap okumaya çalışıyorum. fırsat buldukça otobüslerde duraklarda falan. Kuyucaklı yusuf okudum, drama pek gelemiyorum sanırım. Kitabı okurken böyle sık sık kapattım, cam çocukta da aynısı olmuştu ahaha Beni böyle kaçıracak kitap lazım bunlar sanki daha da bi içine sokuyor. Bi arkadaşım çok seviyor Nuri Bilge Ceylan vb. yönetmenlerin çıkardığı filmleri, bana da çok öneriyor. İşte bende böyle bakayım biraz dedim, acayip yani, çok zor izlemesi çok gerçekçi hakiki dram çok zor izleyemiyorum nasıl desem bilemedim gerçekten iyi düşünülmüş, iyi yansıtılmış filmler takdir ediyorum ama izleyemedim işte. Gerçi izleyemememin tek sebebi bu değildi ama işte bir bahane oldu bana da, bir ara devam edeceğim. Kafa şişirdiysem affola, iyi forumlar.
  3. Nabersiniz ya? Forumu botlar basmış.
  4. George Orwell'dan Paris ve Londra'da Beş Parasız okuyorum. Aynı yazardan Boğulmamak İçin'i de okumuştum, meşhur bir yazar zaten. Cidden müzikleri biraz azdı ya, yine de beğenmene sevindim.
  5. İyidir bende ya sağ olasın. Elime güzel bir kitap geçti onu okuyorum bu aralar. Öyle ya işte sakin ve sıradan günler devam ediyor, bu halimize de şükür. Sen ne yaptın. İzledin mi Bocchi'yi, yorumlarını merak ediyorum. İyi akşamlar, iyi forumlar.
  6. Nabersiniz ya?
  7. Bag Of Bones

Anime İstek ve Önerileri

Merhabalar, aklıma gelenleri yazdım. Çoğu popüler animeler zaten, aralarında izlemedeklerin varsa bir göz atmanı öneririm. İyi forumlar iyi günler Bende bu aralar Claymore'un mangasını okuyorum, güzel ilerliyor. :D Dorohedoro Vinland Saga Kingdom Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Hellsing ultimate Chainsaw Man Darker than Black Rurouni Kenshin Trigun Akame ga Kill! Ao no Exorcist Soul Eater Houseki no Kuni Dororo Goblin Slayer Gangsta Vampire Hunter D
  8. Hava durumu cidden insan psikolojisini etkiliyor ya biraz garipim bu aralar. İdare ediyorum işte şükür bu halimize de. Bayağıdır kitap falan da okuyamadım. Geçenlerde Legend of the Galactic Heroes'u bitirdim, karakterler güzel işlenmiş verdiği mesajlarda çok güzeldi bence, lakin savaş ve bilim kurgu kısmını biraz yetersiz buldum. Ama bu seyir zevkimi çok düşürmedi ya. :D Aaa evet Bocchi the Rock!'u da izledim çok eğlenceli bir seriydi ya göndermeler falan da süperdi. Çok beğendim seriyi, bocchi'nin ruh haline göre çizimlerin değişmesi olsun, bazı sahnelerde karakterlerin akıcı doğal haraketleri olsun sanat tarzı falan da süperdi. Buradan da herkese öneririm efendim. Bu havalarda iyi gidiyor. Senden ne var ne yok?
  9. Ben de yeni yılınızı kutlarım efendim, önümüzdeki yıl çok daha iyi geçer umarım.
  10. İki kere yollamışım ya aynı mesaji
  11. Selamlar. Geçmiş olsun, umarım bugünlerde daha iyisindir. Kendine hedef koymak çok önemli diğer türlü ne bileyim kendini çok boş hissediyorsun ya. Sen benim söylendiğime bakma çalışmak güzeldir ama tabi çok aşırıya kaçmadan Momo'yu not aldım bir ara fırsat bulursam okuyacağım Martin Eden'i de aynı şekilde Daha yeni Genç Werther'in Acıları'nı bitirdim. Beni bu aralar en çok bunaltan kitaplardan biri oldu. Öyle çok hassas biri de değilim ama kitap bana dokundu ya ne bileyim :'D Sana da tavsiye ederim. Şimdi Beyaz diş geçti elime ona başlayacağım yine Jack London'dan gerçi Vahşetin Çağrısını okuyalı çok olmadı, belki beni biraz bayabilir kitap ama bakalım deneyip göreceğiz. Bir de bu aralar Eden: It's an Endless World! okuyorum. Daha bitirmedim ama genel olarak beğendim ya başlarda bilim kurgu - hayatta kalma gibi ilerlerken birden seri mafyalaşıyor ( o ne demekse ) böyle cyberpunk vari bir şeye dönüşüyor. Sakıncalı sahneler var o yüzden küçük yaştaki okuyuculara pek önermiyorum. İyi günler.
  12. Evet ya Junji Ito'nun ayrı bir havası var. Youtube'da karşıma çıkıyor ara ara röportajları, çok sempatik bir adam. Türkçe basımı da vardı galiba Uzumaki'nin bir ara almak istiyorum. Bu arada Gyo'yu da tavsiye ederim favori Junji Ito mangam
  13. Geçenlerde Youtube'da karşıma çıktı çok beğendim. Vakit bulduğumda seriye başlamayı düşünüyorum. Gerçi biraz eski bir yapım ama var böyle serileride sevenler. Seriye ısınamazsam çok zorlamadan yarıda bırakıyorum zaten. Güncel olarak CSM op, izlerken geçmediğim nadir op'lerden onuda bırakayayım buraya.
  14. İyidir ya senden naber? Vahşetin çağrısını sonunda okudum. Başları biraz yavaş ilerliyordu ama sonlara doğru gittikçe güzelleşti. Böyle doğayı konu alan eserleri seviyorum ya sanki oraya gitmiş gibi oluyorum içimde böyle bir özlem oluşuyor. Sakin güzel ve bi o kadar zorlu bir hayat ama sanırım kitaplarda anlatıldığı kadar etkileyici değildir. Hiçbir beklentiye girmeden gidip görmek lazım tam tersi de olabilir şimdi Bazen böyle bir bıkkınlık geliyor ki sorma yataktan çıkasım gelmiyor. Yine dostlar sağ olsun bir şekilde toparlayıp, koşturmacaya devam ediyorum. İşte öyle ya bir an önce emekli olsak da köye falan gitsek Ee sen daha daha nasılsın? Seninde var mı böyle emeklilik planları Biraz geç cevap verdim kusura kalma sakin kafayla yazmak daha iyi oluyor. Artık alışkanlık oldu iki günde bir yokluyorum burayı
  15. Bana da şöyle bol köpüklü bir türk kahvesi
  16. Günaydınlar
  17. Kolay gelsin iyi çalışmalar Ben züperim
  18. Bag Of Bones

Bir Hayaliniz

Artık gerçekçi hayallerinin olması kulağa o kadar da kötü gelmiyor. Bu konu hakkında biraz düşündüm. Ne istiyorum? Bu hayattan ne bekliyorum? Ne için uğraşmalıyım? Bu sorulara kesin bir cevabın yok ama diyebilirim ki ben sanırım iyi bir insan olmak istiyorum en azından iyi bir evlat. Ebeveynlerim için özellikle de annem için. Ne yapsam sanırım ona olan borcumu ödeyemem. Benim için çok fedakarlık yaptı. Çok ayrıntı vermeyeceğim ama ailevi olarak birçok zorluk atlattık. Şimdi bunların ne anlama geldiğini daha iyi anlıyorum. Bazen insan önemli olanı görmekte zorlanabiliyor. Hayat oldukça can sıkıcı şeyler ile dolu. Herşeyden uzaklaşmak istiyoruz bazen. Bu monoton hayat, soluk binalar, ilgisiz insanlar, gürültü, kalabalık ne demek istediğimi az çok anlıyorsunuzdur. Ve böyle zor günlerde yorulduğun, artık pes etmek istediğin zamanlarda en azından gerçekleştirmeye çalıştığın bir hayalinin olması herşeyi daha katlanabilir kılıyor, insana gerçekten moral veriyor. Ben minimalist bir insanım özellikle hayattan istediğim bir şey yok, ne yaparsan yap günün sonunda bir kemik torbasından başka bir şey değilsin. Olayları akışına bırakmayı severim ne olacaksa olsun. Çok nadir bir şeyler için çabalarım. Ama konu sevdiklerin olunca nedense biraz gayret göstermeliymişim gibi geliyor. Bana beklenti ile bakan gülen gözleri. Onları üzmek istemiyorum, hayal kırıklığına uğrasınlar istemiyorum. Bu yüzden elimden gelenin en iyisini yapacağınım, beni mutlu edenlerin mutluluğunu korumak için. Ve tabi doların düşmesi de hâlâ geçerli
  19. Eline sağlık Houseki No Kuni takip ettiğim güzel bir seri. İyi akşamlar, kolay gelsin
  20. Bag Of Bones

Anime İstek ve Önerileri

Çok anime movie'si izlemedim istediğin tarzda değil ama yine de yazmak istedim Perfect Blue, Paprika, Akira, Vampire Hunter D: Bloodlust, Ninja Scrol, Redline, Blame!(mangası daha güzel ama yine de idare eder) )ve hatta Berserk serisini(Ne kadar CGI rezaleti olsa bile ) bile önerebilirim keyifli seyirler
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.