Jump to content

Nevolika

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Nevolika kullanıcısının son zaferi 17 Mayıs 2021

Nevolika en beğenilen içeriğe sahiptir

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    teamwork makes the dream work

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Nevolika üyemizin başarıları

1. Pek sık giremiyorum ama arada böyle uğruyorum buralara işte :'', ne güzel ortak alanlarımız olmasına çok sevindim istediğin zaman yazabilirsin bana hem özelden hem ment olarak. Sohbet edelim, birbirimizi tanıyalım ben de çok isterim
  2. Nevolika

Manga Çizmek Ya Da Çizmeye Çalışmak ✏

Değerli yorumun ve tavsiyelerin için çok teşekkür ederim inan okurken istemsizce tebessüm ettim :) dediklerinde haklısın yumuşak uçlu kalemlerden almayı ben de uzun zamandır düşünüyorum ama malum sınav seneme girdim o yüzden şimdilik evde ne bulduysam onlarla idare ediyorum :'' Ryuzaki'nin ifadesi beni gerçekten zorladı, beyefendi gözlerini öyle bir belertmişti ki soğuk terler döktüm çizerken ama başaracağım inşallah. İleride başarılı bir mangaka da olabilirsem ne mutlu bana
  3. Nevolika

Değerli yorumunuz ve güzel eleştirileriniz için çok teşekkür ederim, farklı bakış açısına sahip oluyorum buradaki güzel yorumlar sayesinde. Haklısınız biraz korkak çiziyorum sanırım ve bundan kaynaklı bir belirsizlik var ama bilek egzersizlerini yapacağım bence de faydası dokunacak, bu arada hoş buldum burada sizlerle olmak büyük zevk
  4. Günaydınlaar, sabah şerifleriniz hayrolsun
  5. pekii i olur o zaman
  6. Nevolika

Gerçekten boş boş sayfayı yenilediğimi fark edince azalttım süreyi elimden geldiğince, teşekkür ederim bu arada çizimlerim çok iyi değil ama sizlere heves veriyorsa doğru yoldayım demektir
  7. Bir gaza geldim bu mesajından sonra yazacağım valla bulmuşum mis gibi forum, dediğin gibi üç kişi de kalsak sorun değil. Yeter ki tamamen terk edilmesin böyle uzun geçmişli ve kaliteli mekan
  8. Nevolika

İnsanlar değişik gerçekten, benim anime çizdiğimi görenler de hep ''bırak bu işleri, derslerin aksayacak'' diye diye beni yönlendirmeye çalışıyorlar. O kadar sinir oluyorum ki bazen ama çok faydasını gördüm üzerimde. Bir kere sosyal medyada geçirdiğim süre hayli kısaldı ve bunun yerine çizim yapmaya başladım, derslerimi aksatmadan boş vakitlerimi bu şekilde değerlendiriyorum ve dinleniyorum resmen kafam dağılıyor yani yaparkenBu arada benden büyüksün o yüzden sorun yoksa sana abi diyeceğim :D
  9. Tekrar hoş buldum biraz göz attım discord grubuna ama ben de senin gibi fransız kaldım sanırım. Neden yanlış anlayayım dslfjsd benim de gözüme çarptı bu kişiler ve üzüldüm açıkçası bu kadar az kişinin aktif olmasına. Etkinlikleri ve sohbet konularını gördükçe çok heveslendim bir şeyler yazmak için ama kimse görmeyecek diye vazgeçtim
  10. Hoş buldum, yavaştan alışıyorum sanırım teşekkür ederimm
  11. Forum çok sık kullanılmıyor sanırım, ben de yeniyim buralarda. Daha bir gün oldu katılalı ama vakit buldukça girmeye çalışacağım. Discord sunucunuz aktif oluyor mu? Yoksa burası gibi tek tük mü insan var?
  12. Süpermiş, peki burada da çoklu alıntı yapmalı mıyım? Yani eğer yaparsam birden fazla kişiye cevap vermiş olacağım o yüzden sadece bana cevap yazan kişiye yapsam yeterli olur herhalde.
  13. Ay valla çok sevindim bir an anlamadım sanıp korktum uyarı yiyeceğim diye :D Tüyolar için teşekkürlerr, tekrardan hoş buldum
  14. Nevolika

Haklısın belki de bir alanda ustalaşmayı bekleyip sonra diğerine geçmem gerek belki ama ig'da veya twitter'da güzel ve farklı bir teknik görünce denemeden geçmek istemiyorum. Belki de kendi tarzımı böyle böyle bulacağım ve zamanla oturtacağım. Sen de resimle uğraştığını yazmıştın yanlış hatırlamıyorsam, neden bıraktın?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.