Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

161583 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. Bence Fairy Tailin mangakası yanlış gelmiş Ecchi yapıcakmış Harem kuracakmış aslındada shounen yapmış :D özlemiştim seriyi neler dönüp bitiyor diye rastgele sayılara bakayım dedim 2.sezonuna baslamadan neler gördüm öyle :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

2. sezonda farklı bi ekip devraldı fairy tail'in animesini. mangasını bende çok seviyorum ama animesinden yavaş yavaş nefret etmeye başladım. sabah kuşağında yayınlanmasının da etkisiyle bide gerizekalı bi seiyuu seçimiyle çocuk animesine çevirdiler animeyi. mangasıda çok fazla uzamaz düşüncesindeyim hani sonuncu kara lonca ile savaşıyorlar şuan ve bundan sonra geriye bi zerefe yürümek kalıyor. bunları yendikten sonra bunlardan daha güçlü bi grup daha çıkarsa masayı ters çeviririm.

3. LeornKayn

LeornKayn

Zeref İtachi olayı gibi çıkacak bana kalırsa mangayı okumadım ama o adam İtachi kötülük yaptı sanıyorlarda işler öyle değil aslında o yüzden Zeref'ten daha gıcık bi eleman çıkabilir ileride...

4. LeornKayn

LeornKayn

Ama barış şu konuda haklı fazla uzun sürmeyebilir çok hızlı ilerliyor çünkü konu olarak süratli...birde hızlı gelişiyorlar Narutonun pişmesi kaç senesini almıştı...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.