Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

160740 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. Tr'de ne zaman biri tanımadığı birine maaşını sorsa eğer bu kişi böyle ev sahibi ve iş yerinde belli bir konumda adamsa veya böyle twicht tv' gibi tv ya da net kanalında izleniyorsa maaşını saklıyor...sanırım alanlarına tanımadığı bir rakip istemiyorlar ki güzel kazançları ellerinden gitmesin...1 keresinde ben iyi para kazanıyorum demişti arkadaşımın arkadaşı sanada öneririm dedi o ara bana baktı tam parasını söyleyecekken dedi sonra konuşuruz...Tr'de bu olayı prensip meselesi diye geçiren de var bana kalırsa bu olayı prensibe vurmak salakça gençleri yönlendirmek yerine belediyecilik yapan güzel bir orta gelir üstü kesime sahibiz...benim bu konuda görüşüm böyle bana kalırsa iyi para kazanıyorlar bunu bilerek gizli tutuyorlar ki daha yetenekli biri gelip yerini almasın.

1. Perfectum

Perfectum

Öyle tabi ki de. Herkes yükselme peşinde ve rakipleri de olsun istemez kimse. Bu kapitalist dünyanın çarkları böyle dönüyor. Kapitalizm bir anlamda gerekli olsa da kötü yanları da böyle aksettiriyor işte "rekabet".

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.