Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

160817 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. Tsugami Ohba ile Takeshi Obata'nın yani bakuman ile death note mangakalarının yeni projesi olan platinum end'i bitirdim geçen ilginç bir işe daha imza atıyorlar hayatımda okuduğum 3.manga sanırsam bleach ilkti sonra d-grayman'ı okumuştum ve oldukça kanlı bir anime diğer serilerine göre animesi de çıkar gibi geliyor bana ben baya başarılı buldum.Gerçi şu Suki denen kıza başta yaptığı hatadan dolayı ayar oldum ama bir şans daha tanıyınca baya iyi gibi gidiyor aramız,ayrıca adını unuttuğum gruptaki 3. eleman beni ağlatacaktı az kalsın baya acıklı hikayesi gerçi çoğu karakter intihardan ve umutsuzluktan gelme bu da hikayelerini üzücü kılıyor haliyle eğitim sistemine bile göndermeler var.Ayrıca Bakuman'da buna benzer bir hikaye vardı zaten bakumanda Mashuri ile Takagiye yazdırdıkları hikayeler oldukça sağlamdı o zaman bile bu konulardan başka bir manga bile yazabilirler demiştim.Ayrıca Meleklerin anlatılış tarzı da oldukça değişik ve bu seriyi yazmadan önce büyük ihtimal dini kitapları okuduklarını düşünüyorum death note gibi bir eseri yazan insanlar araştırmadan yazmazlar tahminimce zaten 13 melek bir tanrının etrafında toplanıyordu.İsa'nın etrafında toplanan 13 havariler.MangaDenizin'de okudum bu arada mangayı.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

Sen baya kinlenmişsin o karaktere. Güldüm :D Seriyi izlemedim ama saber olmasa baya düz gidermiş bence anime. Renk katmış. :1f60b: Hem isminde excalibur var. Arthurun onsuz yapamayacağı açık bence. 

3. LeornKayn

LeornKayn

Sen kaça kadar okudun seriyi Suki'nin geldiği yere kadar okuduysan Suki yi ilk gördüğünde ve yaptığı şeyden sonra ne düşündün misal ve ayrıca Kakeshira'ya küçüklüğündeki davranışlarından dolayı ne düşündün.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Seriyle ilgili yorum yaptığıma bakma ya ben hiç başlamadım. Sadece takılmak için söylemiştim. :bitter-pink-cat-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.