Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

161576 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. Türkiye'deki Rts hocalarının çoğu sığ görüşlü bence anime ve çizgi film senaryolarından ve sahnelerinden örnekleri kabul etmiyor ? evet bazı konularda haklısın anime sahnesinden sahnesinden belki ışık kullanımı bilgisini edinemeye bilirsin ama bir çok animasyon sahnesindeki ögeler sahne planlarına göre yapılır adamlar kafalarına göre yapmaz sen sahneyi kurarken yahu ışık şurdan gelmeli derken adam çizerken de "yahu sahnede ışığa ne gerek var yaw nede olsa çizgi film demiyor" sanki ışık kurmuş gibi sahneyi kurguluyor.Sonra sen hocana bunu anlatmaya kalkınca animasyon okusaydın diyor yahu ben olayın senaryosundayım be birader Allah hepimizi sığ entel ve fularlı görüşlerele limana demir atmış bir savaş kaçağı gemilerini andıran hocalardan korusun neymiş dilinizden düşürmediğiniz çoğu senarist ve yönetmen benim gözümde bir Naruto,Bleach Snk Death  Note senaristi yazarı yaratıcısı değildir arkadaş siz benim beğendiklerime saygı duymadıkça bende sizin beğendiklerinize saygı duymayacağım.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.